CVME.LT

Hазвание компании

UAB ,,AKTYVISTAS''

Краткое описание компании

Aktyvistas, UAB
Įmonė specializuojasi turizmo paslaugų sektoriuje. Taip pat teikia maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas.
Atstovaujame prekinį ženklą „Kurortų pramogos“. Viena iš įmonės veiklų yra įvairių pramoginių transporto priemonių bei kito laisvalaikio inventoriaus nuoma Palangoje ir Šventojoje.

Formuojame komandą vasarai veiklos vykdymui. Ieškome aktyvių, pozityvių darbuotojų nuomos administravimui.
Įmonė standartizuoja veiklą, todėl tikrai įgausite patirties procesų valdyme.

Описание вакансии
Nuomos administratorius

Город

Паланга

Предполагаемое место работы

Административная работа

Обязанности

Nuomos darbuotojų darbo organizavimas;
Nuomos taškų darbo kontrolė;
Klientų aptarnavimo kokybės kontrolė;
Inventoriaus švaros/techninės būklės kontrolė;
Pagalba dirbant taškuose, esant dideliam srautui;
Skambučiai klientams, ataskaitų teikimas.

Требования

turite puikius organizavimo gebėjimus;
esate atsakingas, gebate administruoti komandos darbą;
greitai įsisavinate informaciją‘
pasižymite iniciatyvumu, atsakingumu, sąžiningumu;
išmanote, kas yra geras klientų aptarnavimas;
mokate lietuvių/anglų/rusų kalbas;

Условия

galimybę realizuoti savo idėjas jaunatviškoje komandoje;
galimybę auginti savo kompetenciją;
nuolatinis arba sezoninis darbas (ne sezono metu atliekant kitas darbų funkcijas).

Зарплата

650 atskaičius mokesčius.

Дополнительная информация

Laukiame Jūsų CV ir motyvacinio laiško.