CVME.LT

Hазвание компании

UAB ,,AKTYVISTAS''

Mūsų įmonės jau 20 metų teikia turiningo laisvalaikio paslaugas visame pajūryje.
Viena iš įmonės veiklų - dviračių, velomobilių bei kito laisvalaikio inventoriaus nuomos paslaugas.

2017 metais atidarėme didžiausią Palangoje pramogų ir poilsio kompleksą PALANGOS VASAROS PARKAS.

Ieškome jaunatviškos, šiuolaikiškos ir pozityvios komandos šiai veiklai koordinuoti!

Jei esate aktyvus, sportiškas, organizuotas ir turite norą auginti savo kompetencijas, energingame kolektyve, gebate koordinuoti komandą, o galbūt ieškote laikino darbo ar norite išbandyti save kitoje srityje – tai kaip tik tau.
Esame pasiryžę duoti didelį žinių ir kompetencijų bagažą!

Описание вакансии
Nuomos koordinatorius

Город

Паланга

Предполагаемое место работы

Административная работа

Обязанности

Nuomos veiklos organizavimas ir vykdymas;
Nuomos taškų darbuotojų bei admnistratorių darbo kontrolė ir organizavimas;
Darbuotojų apmokymas ir ugdymas;
Klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas;
Inventoriaus švaros/techninės būklės koordinavimas;
Paslaugų užsakymų vykdymas;
Numatytų rinkodaros veiksmų įgyvendinimas;
Pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas, ataskaitų teikimas.

Требования

turite gerus darbo planavimo, problemų sprendimo gebėjimus;
galite koordinuoti komandos darbus;
gebate greitai orientuotis nestandartinėse situacijose;
turite kontrolės įgūdžius ir pasižymite iniciatyvumu, atsakingumu, komunikabilumu;
gebate dirbti savarankiškai, turite puikius bendravimo, klientų aptarnavimo įgūdžius;
mokate lietuvių/anglų, rusų kalbas.

Условия

galimybę auginti savo kompetenciją, siekiant įmonės tikslų;
ilgalaikį darbo pasiūlymą kitoje įmonės veikloje arba tik sezoninį darbą
galimybę kompensuoti kurą, atvykstant iš kitų miestų.

Зарплата

800 atskaičius mokesčius

Дополнительная информация

BŪTINAS MOTYVACINIS LAIŠKAS ŠALIA CV, KODĖL TU NORI TOKĮ DARBĄ DIRBTI IR KODĖL JAM TIKTUM.