CVME.LT

Mūsų stabilūs partneriai Europoje plečia savo veiklą. Galime pasiūlyti darbą tarptautinių reisų vairuotojams perspektyvioje, ambicingoje ir augančioje įmonėje. Maršrutai po Europą. Siūlome konkurencingą atlygį už kokybiškai atliktą darbą.

Предлагаемая работа
Pagalbinis darbininkas Vokietijoje

Страна

Германия

Предполагаемое место работы

Неквалифицированная работа

Обязанности

Ieškomi pagalbiniai darbuotojai dirbti Vokietijoje.

Darbo pobūdis:
Padėklų remonto darbai : naujų, brokuotų ar lūžusių padėklų taisymas su pneumatiniais įrankiais.

Требования

Reikalavimai:
-gebėjimas dirbti su pneumatiniais įrankiais;
-darbo patirtis su mediena, padėklų remontu ar kalimu;
-Anglų k. žinios (minimalios);
-fizinė ištvermė;
-atsakingumas.

Преимущества

Privalumai:
-patirtis dirbant su pneumatiniais įrankiais.

Условия

-geras darbo sąlygas
-apgyvendinimą;
-gerą atlyginimą;
-visas socialines garantijas.

Зарплата

aptariamas pokalbio metu