Krafttrans Vernalis UAB

UAB "KRAFTTRANS Vernalis" priklauso Krafttrans (www.krafttrans.com) įmonių grupei, daugiau nei 23 metus veikiančiai tarptautinių krovinių gabenimo srityje ir generuojančiai 60 mln. eurų metinę apyvartą.

Bеб-сайт

www.krafttrans.lt

Предлагаемая работа
Pardavimų vadybininkas

Город

Вильнюс

Предполагаемое место работы

Продажи / Торговля / Маркетинг, Транспорт / Логистика

Обязанности

Naujų klientų paieška Lietuvoje ;
įmonės teikiamų logistikos paslaugų pristatymas bei pardavimas;
klientų poreikių analizė ir sprendimų parinkimas;
derybų vedimas;
santykių su klientais palaikymas;
kitos su pardavimo procesu susijusios užduotys.

Требования

Rusų ir anglų kalbos žinios žodžiu bei raštu;
puikūs bendravimo-komunikabilumo, kontaktų užmezgimo, laiko planavimo įgūdžiai;
aktyvumas;
atsakingas požiūris į darbą;
darbo patirtis transporto, logistikos srityje ir aktyviuose pardavimuose būtų privalumas.

Условия

įdomų, perspektyvų darbą tarptautinėje kompanijoje, jauname bei draugiškame kolektyve;
savirealizacijos, bei karjeros galimybes, konkurencingą atlyginimą;
komandiruotes po Lietuvą ir į užsienio šalis.

Зарплата

Nuo 800 Eur atskaičius mokesčius. Derybų klausimas Priklauso nuo rezultatų Su perspektyva didėti