UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Pardavimų vadybininkas (-ė)

Город

Шауляй

Административная работа, Продажи / Торговля / Маркетинг, Услуги / Обслуживание клиентов, Другое

Обязанности

Aktyvūs aukštos kokybės vandens, nuotekų valymo įrenginių, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų pardavimai visoje Lietuvoje.

-Produktų pardavimas naujiems ir esamiems klientams;
-Įmonės siūlomų produktų pristatymas, komercinių pasiūlymų formavimas;
-Rinkos analizė, klientų poreikių identifikavimas;
-Pardavimo ataskaitų rengimas ir pristatymas.

Darbo laikas:
I-V 10:00 - 18:00 val.

Требования

-Gebėjimas laisvai bendrauti, užmegzti ir palaikyti ilgalaikius santykius su klientais;
-Organizuotumas, vidinė motyvacija, orientacija į rezultatus;
-Geri derybų įgūdžiai;
-Vairuotojo pažymėjimas B kat.

Условия

-Motyvuojantį, darbo rezultatus atitinkantį, laiku mokamą atlyginimą;
-Darbą jaunatviškame, draugiškame kolektyve;
-Visas darbui reikalingas priemones;
-Nuolatines tobulėjimo galimybes, profesionalius mokymus.

Siūlomas atlyginimas: Konkretus pasiūlymas formuojamas pokalbio metu.

Зарплата

500-1500 Eur