UAB Starflix Vilnius

Strong and ambitious "Starflix Vilnius" offers a wide range of IT and marketing solutions. From web-developing to hosting, from consultations to projects realization, from details to whole - company that runs together with innovations.

"Starflix Vilnius" - because we are better together.

Bеб-сайт

www.starflix.lt

Описание вакансии
Projekto vadovo asistentas (praktika)

Город

Вильнюс

Предполагаемое место работы

Другое

Esame tarptautinė skaitmeninės reklamos agentūra, projektus vystanti net 7 šalyse. Nuolat kintanti skaitmeninės rinkodaros sritis skatina mus dairytis jaunų, kartu su kompanija tobulėti bei augti nusiteikusių talentų. Šiuo metu ieškome smalsaus, komunikabilaus, ir smarkiai mokytis nusiteikusio projekto vadovo asistento, norinčio pažinti projektų valdymo užkulisius. Prisijungęs prie mūsų turėsi galimybę prisidėti prie projekto vystymo, įgyti projektų valdymo patirties, mokytis iš patyrusio vadovo, bei prisijungti prie jauno ir kūrybiško kolektyvo praktikai pasibaigus.

Требования

• Anglų kalbos mokėjimas;
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• Atidumas ir atsakingas požiūris į darbus;
• Gebėjimas bendradarbiauti, palaikyti ryšius;
• Efektyvus bendravimas ir bendradarbiavimas;
• Komunikabilumas, iniciatyvumas bei kūrybiškumas.

Преимущества

• Rusų kalbos mokėjimas;
• Kitų užsienio kalbų mokėjimas;
• Patirtis projektų valdymo srityje.

Условия

• Tobulėjimo ir mokymosi galimybes tarptautinėje įmonėje;
• Praktiką ofise, kuris įsikūręs pačioje Vilniaus širdyje – Senamiestyje;
• Naujas žinias ir darbą sėkmingai augančioje įmonėje;
• Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
• Patirtį skaitmeninės rinkodaros srityje;
• Galimybę įsidarbinti po praktikos laikotarpio.

Дополнительная информация