UAB Shopper Quality

Описание вакансии
Projektų vadovo asistentas/ė

Город

Вильнюс

Административная работа, Неквалифицированная работа, Высший менеджмент, Услуги / Обслуживание клиентов, Другое

- Projektų koordinavimas
- Kontakto palaikymas su užsakovais
- Skelbimų atnaujinimas paieškos portaluose
- Įvairūs administraciniai darbai: sąskaitų faktūrų sutikrinimas, dokumentacijos tvarkymas

Требования

- sąžiningas, nes tai yra pagrindinė kompanijos vertybė
- pozityvus, nes toks yra Shopper Quality kolektyvas
- atsakingas ir sugebantis laikytis terminų, nes kiekvienas žingsnis daro įtaką Shopper Quality kolektyvo pasitenkinimui
- drąsus ir lankstus, nes kartais teks imtis užduoties, kurios niekada nebūsite vykdęs
- kūrybiškas, sugebantis mintis dėstyti raštu
- komunikabilus, nes teks bendrauti su klientais kitose šalyse

Преимущества

- geras anglų kalbos mokėjimas
- panašaus darbo patirtis

Условия

- draugišką ir profesionalų kolektyvą
- plačias savirealizacijos, asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes
- Galimybę suderinti darbą su studijomis
- Galimybę dirbti iš namų