CVME.LT

Hазвание компании

The Club Zone

Предлагаемая работа
Promoter | Darbas Graikijoje

Страна

Греция

Услуги / Обслуживание клиентов, Реклама / Дизайн, Гостиницы / Питание / Туризм, СМИ / Связи с общественностью

Обязанности

Ieškomi darbuotojai(-os) Graikijoje 2019 metų vasaros sezonui.
Keturių 5* viešbučių apsuptyje įsikūręs sporto baras ir naktinis klubas ieško darbuotojų nuo 2019 m balandžio iki lapkričio mėnesio.
Darbo pobūdis:
pristatyti viešbučio svečiams mūsų baro ir naktinio klubo erdvę, reklamuoti renginius ir akcijas (70%)
padėti naktiniame klube ar bare aptarnaujant klientus (30%) (neturinčius patirties bare apmokome)

Требования

reprezentatyvi išvaizda;
gebėjimas sklandžiai bendrauti anglų kalba ir vokiečių/lenkų/rusų (privalumas);
gebėjimas įtikinti;
motyvacija;
šypsena veide 24/7!

Преимущества

Vokiečių kalbos mokėjimas
Visas sezonas (nuo balandžio pradžios iki spalio galo)

Условия

apgyvendinimą;
maitinimą 1-2 kartus per dieną 5* viešbučio restorane;
atlyginimą nuo 500€ iki 900€ per mėnesį (priklauso nuo įgūdžių ir gebėjimų)

Зарплата

500-900