UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Reklamos gamintojas spaudėjas - šilkografas (-ė)

Город

Шауляй

Административная работа, Производство / Производство / Склады, Красота / Ремесленники, Реклама / Дизайн, Другое

Обязанности

Gamybinė įmonė, kurios pagrindinė veikla šilkografinė spauda, prie komandos kviečia prisijungti spaudėja-šilkografą (-ę).
-Spausdinimas šilkografijos įrengimais ant įvairių gaminių;
-Nuolatinis darbas prie automatinės spaudos mašinos;
-Spaudos mašinos paruošimas darbui;
-Spaudos darbų kokybės tikrinimas;
-Darbas su dažais, cheminėmis medžiagomis.

Требования

- Darbo patirtis šilkografijos srityje (privalumas);
- Darbštumas, atidumas, kruopštumas, sąžinigumas;
- Darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel).

Преимущества

Panašaus darbo patirtis.

Условия

- Apmokymus darbuotojams, neturintiems patirties;
- Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve;
- Papildomą įmonės darbuotojų draudimą.

Зарплата

500-730 Eur