CVME.LT

Hазвание компании

UAB ,,AKTYVISTAS''

Краткое описание компании

UAB AKTYVISTAS
Įmonės veiklos sritis:
Įmonė jau daugiau kaip 15 metų specializuojasi turizmo paslaugų sektoriuje. Taip pat teikia maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas. Nuomoja dviračius, velomobilius bei kitas laisvalaikio priemones.

Описание вакансии
Remonto meistras

Город

Паланга

Предполагаемое место работы

Инженерия / Механика

Обязанности

o inventoriaus remonto darbai, nuomojamos įrangos geros techninės būklės užtikrinimas;.
o kitų įrengimų techninė priežiūra ir remontas;
o įmonės veikloje naudojamų įrengimų priežiūra bei gedimų šalinimas;
o smulkių santechnikos, elektros įrangos remonto bei kitų darbų atlikimas įmonės ūkio tvarkymo srityje;
o staliaus ir kiti darbai.
o Darbus deleguojame pagal kompetencijos sritis (visų sričių išmanymas nebūtinas)
o Darbo vieta: Palanga

Требования

o atitinkama darbinė patirtis (suvirinimo, staliaus, dviračių remonto sritis);
o mechaninės/techninės/ inžinerinės srities išsilavinimas - privalumas
o gebėjimas dirbti savarankiškai;
o atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas;
o vairuotojo pažymėjimas;

Преимущества

o nuolatinis arba sezoninis darbas;
o derinamas darbo grafikas, gali būti pamaininis arba antraeilės pareigos.

Условия

o atlyginimą, atitinkantį darbuotojo kompetenciją;
o darbui reikalingas priemones;
o profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;