UAB Inservis

UAB „Inservis“ – įmonė, teikianti pastatų ūkio valdymo, inžinerinių sistemų priežiūros, daugiabučių administravimo, audito ir gedimų šalinimo, patalpų oro kokybės tyrimų, įrengimo ir remonto, valymo, teritorijų priežiūros bei kitas pastatų priežiūros paslaugas.

Bеб-сайт

www.inservis.lt

Предлагаемая работа
SANTECHNIKAS(-Ė)-ŠILUMININKAS(-Ė) ŠIAULIUOSE

Город

Шауляй

Предполагаемое место работы

Инженерия / Механика, Услуги / Обслуживание клиентов

Обязанности

Šildymo, vandentiekio, nuotekų sistemų bei įrangos profilaktinių darbų atlikimas;
Šilumos punktų paruošimas šildymo sezonui ir priežiūra;
Reagavimas į avarijas ir jų šalinimas;
Dokumentacijos pildymas.

Требования

Panašaus pobūdžio darbo patirtis nuo 2 metų;
Vairuotojo pažymėjimas;
Darbštumas, komunikabilumas, atsakingumas, iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą.

Преимущества

Kvalifikaciniai pažymėjimai, galiojantys atestatai;
Supratimas ir sugebėjimas šalinti smulkius elektros gedimus;
Suvirintojo kvalifikacija.

Условия

Visada laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
Galimybę dirbti ir tobulėti vienoje didžiausių pastatų priežiūros įmonių;
Nuolatinį bendradarbiavimą ir pagalbą;
Geras darbo sąlygas stabilioje, pelniusioje klientų pasitikėjimą įmonėje.