CVME.LT

Предлагаемая работа
Senelių slauga Anglijoje (live-in)

Страна

Англия

Услуги / Обслуживание клиентов, Медицина / Фармация / Соц. обеспечение, Кадровые ресурсы, Другое

Обязанности

Siūlome nuolatinį, gerai apmokamą darbą moterims, kurios nori padėti senyvo amžiaus žmonėms. Live-in pozicija.
Darbo pobūdis – prižiūrėti senelius, padėti jiems apsirengti, nusiprausti, pasigaminti maistą, priminti išgerti vaistus, padėti išsiskalbti rūbus, apsitvarkyti namus ir pan.
Visiems darbuotojams organizuojami apmokymai. Medicininis išsilavinimas – nebūtinas, nėra jokio amžiaus limito!

Daugiau informacijos tel. +37065627227

Требования

-Geros anglų kalbos žinios;
-2 rekomendacijos iš Jūsų ankstesnių darboviečių (nebūtinai iš slaugos);
-draugiškumas ir rūpestingumas;
-patirtis slaugant žmones (nebūtinai oficiali, užtenka patirties slaugant savo artimuosius).

Условия

-Tiesioginį kontraktą su Anglijos įmone;
-Nemokamą apgyvendinimą ir maitinimą;
-24/7 pagalbą iš įmonės personalo;
-Pagalbą pildantis dokumentus dėl draudimo (National Insurance Number) ir banko sąskaitos atsidarymo;
-Nemokamus pradinius apmokymus;
-Lankstų darbo grafiką;
-28 d. apmokamų atostogų per metus;
-Galimybę mokytis ir tobulėti.

Зарплата

448-532 £/sav.