UAB Shopper Quality

Описание вакансии
Slaptas pirkėjas

Вильнюс, Каунас, Клайпеда, Шауляй, Паневежис, Акмяне, Алитус, Аникщяй, Бирштонас, Биржай, Друскининкай, Электренай, Игналина, Йонава, Йонишкис, Юрбаркас, Кайшядорис, Кедайняй, Кельме, Кретинга, Купишкис, Лаздияй, Мариямполе, Мажейкяй, Молетай, Науйойи-Акмяне, Неринга, Пакруойис, Паланга, Пасвалис, Плунгe, Пренай, Радвилишкис, Расейняй, Риетавас, Рокишкис, Скуодас, Шакиай, Шальчининкай, Шилуте, Ширвинта, Швенчионис, Таураге, Телшиаи, Тракай, Укмерге, Утена, Варена, Вилкавишкис, Висагинас, Зарасай

Административная работа, Услуги / Обслуживание клиентов, Другое

Slaptas pirkėjas – tai specialiai apmokytas asmuo, besilankantis parduotuvėje, vaistinėje, kavinėje ar
kitoje verslo įstaigoje, kur teikiamos paslaugos ar parduodamos prekes. Slaptas pirkėjas savo vizito metu
atlieka tuos pačius veiksmus, kaip ir įprastas lankytojas, tačiau papildomai stebi, kaip elgiasi juos aptarnaujantis personalas.

Требования

JEIGU TU:
po darbo ar studijų turi laisvo laiko
mėgsti lankytis parduotuvėse ir kavinėse
mėgsti stebėti aplinką, pastebi daugiau, nei eilinis lankytojas
nori prisidėti prie aptarnavimo gerinimo Lietuvoje
esi savarankiškas, atsakingas ir sąžiningas žmogus

Условия

MES KVIEČIAME TAVE PRISIJUNGTI PRIE VEIKLOS, KELIANČIOS APARNAVIMO LYGĮ LIETUVOJE IR TAU SIŪLOME:
Patirtį rinkos tyrimuose, vertinant aptarnavimą įvariuose sektoriuose
Papildomas pajamas ( ne pagrindinį pragyvenimo šaltinį, o tik papildomas pajamas ;) )
Galimybę savarankiškai planuotis veiklą .
Jei viskas tinka ir patinka - kreipkitės el.paštuP.S. Taip pat reikalingos lietuvių kalbos žinios bei turėti prieigą prie interneto