UAB "Jupojos statybinės medžiagos"

UAB „Jupojos statybinės medžiagos" yra sparčiai besivystanti, viena didžiausių įmonių ne tik Šiauliuose, bet ir Šiaurės Lietuvoje. Asocijuota įmonė prekiauja statybinėmis ir apdailos medžiagomis ne tik Lietuvoje, bet ir kitose užsienio valstybėse bei internetinėje parduotuvėje jsm.lt .

Предлагаемая работа
Tiekimo vadybininkas

Город

Шауляй

Административная работа, Высший менеджмент, Продажи / Торговля / Маркетинг, Услуги / Обслуживание клиентов, Другое

Обязанности

• Rinkos bei klientų poreikių analizė
• Nuoseklus darbas su esamais tiekėjais
• Naujų tiekėjų paieška, sutarčių sudarymas, derybos
• Prekių srautų analizė, būsimų pardavimų prognozavimas bei prekių užsakymas

Требования

• Sėkminga darbo patirtis
• Aktyvumas, sąžiningumas, iniciatyvumas ir gebėjimas savarankiškai organizuoti savo darbą
• Puikūs bendravimo įgūdžiai
• Noras siekti geriausių rezultatų ir tobulėti
• Vairuotojo pažymėjimas
• Kompiuterinis raštingumas, geros Excel žinios – privalomos
• Anglų kalba (privaloma)
• Aukštasis išsilavinimas

Преимущества

• Darbo patirtis panašioje srityje

Условия

• Darbo rezultatus atitinkantį, laiku mokamą konkurencingą darbo užmokestį bei motyvacinius priedus
• Įdomų darbą patikimoje įmonėje
• Visas darbui reikalingas priemones ir geras darbo sąlygas
• Pagal darbo poreiki tarnybinis automobilis
• Adaptavimo laikotarpį padedantį greičiau susipažinti ir įsitraukti į įmonės veiklą;
• Privalumus perkant Jupojos prekybos centruose

Зарплата

Aptariamas pokalbio metu