BP Group Logistics

BP Group – Švedijos kapitalo įmonė, įkurta 1993 metais. Bendradarbiaujame su tokiomis valstybėmis, kaip Švedija, Vokietija, Danija, Norvegija, Olandija, Anglija, Italija ir Ispanija. Tarp mūsų klientų didelės ir mažesnės logistikos, inžinerinės, statybos bei laivų statybos kompanijos.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
TOLIMŲJŲ REISŲ VAIRUOTOJAI

Страна

Австрия, Чехия, Нидерланды, Франция, Германия

Предполагаемое место работы

Транспорт / Логистика

Обязанности

1. IEŠKOM tolimųjų reisų vairuotojų maršrutams po Vokietiją.
- Automobiliai: MB/ MAN
- Darbo grafikas: viena savaitė – ryte (06:00-15:00) , kitą savaitę – naktine (18:00-03:00)
- Poilsis: kiekvieną dieną bute
- Pirmąją savaitę vyksta apmokymai.

2. IEŠKOM tolimųjų reisų vairuotojų maršrutams po Vokietiją, Olandiją, Prancuziją.
- Automobiliai: DAF puspriekabe + krautuvas/DAF priekaba + kranas
- Darbo grafikas: 5 darbo dienos
- Poilsis: savaitgalis bute
- Mokymai: Vyksta 3 dienų apmokymai, išduodami pažymėjimai.

3. IEŠKOM tolimųjų reisų vairuotojų maršrutams po Vokietiją, Olandiją, Prancuziją, Austriją, Šveicariją.
- Automobiliai: MB/MAN/Volvo/Scania
- Darbo grafikas: pagal reglamentą tolimųjų reisų vairuotojams
- Poilsis: bazėje mašinoje.

4. IEŠKOM dvivairių tolimųjų reisų vairuotojų maršrutams po Vokietiją, Olandiją.
- Automobiliai: MB/MAN
- Poilsis: poisis savaigaliais bute
- Bus vykdomi apmokymai.

5. IEŠKOM dvivairių tolimųjų reisų vairuotojų maršrutams po Vokietiją, Olandiją, Prancuziją.
- Poilsis: poisis bazėje

6. IEŠKOM dvivairių tolimųjų reisų vairuotojų maršrutams po Vokietiją, Čekiją, Austriją, Šveicariją, Olandiją.
- Automobiliai: MAN

Papildoma informacija tel.: +37068328885
El.paštas:

Требования

- CE kategorija, tachografo kortelė,
- 95 kodas,
- 1-2 metų vairuotojo darbo patirtis Europoje,
- mokėjimas anglų arba vokiečių k.

Преимущества

- Įmonė apmoka kelionę iki bazės

Условия

- Darbo užmokestį nuo 2300 – 2600 Eur,
- Kadencijos: 6/3 arba 8/4,
- Lankstų kadencijų grafiką,
- visas socialines garantijas.