BP Group Logistics

BP GROUP Logistics – viena iš Vakarų Lietuvos regiono logistines paslaugas teikianti Švedijos kapitalo įmonė. Mes rūpinamės savo klientais ir užtikriname efektyvų benravimą bei sklandų krovinių pervežimą. Mūsų komandą sudaro profesionalai, sukaupę ilgametę patirtį, užtikrinantys greitą sprendimų piėmimą ir tikslią informacijos perdavimą tolimųjų reisų vairuotojams. Įmonė turi puikias rekomendacijas iš tarptautinių logistikos kompanijų, turinčių daugiau nei 200 automobilių autopartą, kaip Contino, EP Group Logistics GmbH & Co. KG, Heine Spedition und Logistik, Kombi Fracht, Möller Spedition, Theodor Lang. BP Group Logistics suteikti šie sertifikatai: BS OHSAS 18001:2007/LST EN 1977:2008; ISO 14001:2015/LST EN ISO 14001:2015; ISO 9001:2015/LST EN ISO 9001:2015.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
TOLIMŲJŲ REISŲ VAIRUOTOJAI

Город

Клайпеда

Предполагаемое место работы

Транспорт / Логистика

Обязанности

Sėkmingai auganti kompanija siūlo darbą tolimųjų reisų vairuotojams. Mes renkame patyrusių ir atsakingų vairuotojų komandą.
1. IEŠKOM tolimųjų reisų vairuotojų maršrutams po Vokietiją.
Reikalavimai: CE kategorija, tachografo kortelė, 95 kodas, 1-2 metų vairuotojo darbo patirtis Europoje, anglų k.
Automobiliai: MB/ MAN
Kadencijos: 6/3 arba 8/4
Darbo grafikas: viena savaitė – ryte (06:00-15:00) , kitą savaitę – naktine (18:00-03:00).
Poilsis: kiekvieną dieną bute.
Pirmąją savaitę vyksta apmokymai.
Įmonė apmoka kelionę iki bazės
2. IEŠKOM tolimųjų reisų vairuotojų maršrutams po Vokietiją, Olandiją, Prancuziją.
Reikalavimai: CE kategorija + pakrautuvas, tachografo kortelė, 95 kodas, 1-2 metų vairuotojo darbo patirtis Europoje, anglų k.
Automobiliai: DAF puspriekabe + krautuvas/DAF priekaba + kranas.
Darbo grafikas: 5 darbo dienos.
Poilsis: savaitgalis bute,
Mokymai: Vyksta 3 dienų apmokymai, išduodami pažymėjimai.
3.IEŠKOM tolimųjų reisų vairuotojų maršrutams po Vokietiją, Olandiją, Prancuziją, Austriją, Šveicariją.
Reikalavimai: CE + puspriekabe, tachografo kortelė, 95 kodas, 1-2 metų vairuotojo darbo patirtis Europoje, anglų k.
Automobiliai: MB/MAN/Volvo/Scania
Darbo grafikas: pagal reglamentą tolimųjų reisų vairuotojams.
Poilsis: bazėje mašinoje.
4.IEŠKOM dvivairių tolimųjų reisų vairuotojų maršrutams po Vokietiją, Olandiją.
Reikalavimai: CE, tachografo kortelė, 95 kodas, 1-2 metų vairuotojo darbo patirtis Europoje, anglų k. arba vokiečių k.
Automobiliai: MB/MAN
Poilsis: poisis savaigaliais bute.

Требования

CE kategorija,
tachografo kortelė,
95 kodas,
1-2 metų vairuotojo darbo patirtis Europoje,
anglų k./vokiečių k.

Условия

Darbo užmokestį nuo 2300 – 2600 Eur;
Lankstų kadencijų grafiką;
visas socialines garantijas;,
Įmonė apmoka kelionę iki bazės.

Зарплата

2300-2600 Eur