UAB "Jupojos statybinės medžiagos"

UAB „Jupojos statybinės medžiagos" yra sparčiai besivystanti, viena didžiausių įmonių ne tik Šiauliuose, bet ir Šiaurės Lietuvoje. Asocijuota įmonė prekiauja statybinėmis ir apdailos medžiagomis ne tik Lietuvoje, bet ir kitose užsienio valstybėse bei internetinėje parduotuvėje jsm.lt .

Предлагаемая работа
Ūkio darbuotojas - elektrikas

Город

Шауляй

Электроника / Телекоммуникации, Енергетика, Производство / Производство / Склады, Инженерия / Механика, Строительство / Недвижимость, Сельское хозяйство / Инженерная защита окружающей среды, Другое

Обязанности

- Įvairių ūkio darbų atlikimas;
- Elektros darbų atlikimas.

Darbo laikas:
I-V 8:00 – 17:00

Требования

- elektriko profesinė kvalifikacija; Ak arba Vk kategorijos;
- vairuotojo pažymėjimas, traktorininko pažymėjimas;
- kruopštumas, sąžiningumas ir pareigingumas;
- autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas privalumas;
- mokėjimas virinti elektra (privalumas).

Условия

- darbą stabilioje ir socialiai atsakingoje kompanijoje;
- laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
- gerovės paketą: nuolaidų kortelės darbuotojams, dovanos švenčių proga ir kt.;
- visas sąlygas profesionaliai tobulėti bei karjerą ambicingiems darbuotojams.

Konfidencialumas garantuojamas.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Зарплата

Aptariamas pokalbio metu