VIRTUVĖS ASISTENTAS(KITCHEN ASSISTANT)KIPRE!

Darbai svetur
Įmonės informacija  
Įmonės pavadinimas Darbai svetur
„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. „Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.). Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Tinklalapis http://www.darbaisvetur.lt
Siūlomas darbas  
Šalis Europa, Kipras, Kita
Siūlomo darbo sritis Paslaugos / Klientų aptarnavimas, Viešbučiai / Maitinimas / Turizmas, Kita
Darbo pobūdis Pasaulinis restoranų tinklas, turintis ~ 1000 restoranų daugiau negu 60-yje pasaulio šalių, ieško personalo savo restoranams, įsikūrusiems Kipre ( Ayia Napa ,Limassol,Nicosia).

Ieškome - VIRTUVĖS ASISTENTO(tarpinis variantas tarp Chef ir Kitchen porter).

Priimami tik į ilgalaikį darbą orientuoti žmonės (studentai ar norintys padirbti tik kelis mėnesius netinka).

Kompanija nemokamai apmoko (mokymų metu alga yra mokama), išduoda sertifikatus, suteikia visas socialines garantijas, nuolatos investuoja į žmogaus tobulėjimą, rengia įvairius tiek formalius, tiek neformalius komandos renginius. Didelės karjeros perspektyvos kompanijos viduje. Priklauso 25d. apmokamų atostogų per metus.

Darbo pobūdis:

-gaminti maistą pagal receptus;
-užtikrinti paruošto maisto kokybę pagal kompanijos nustatytus standartus;
-tvarkytis,palaikyti švarą virtuvėje;
-užtikrinti visų produktų atsargas,sužiūrėti galiojimo laiką ir pan.

Darbdavys siūlo:

*minimum 200 darbo valandų per mėnesį;
*nemokamus apmokymus;
*75% nuolaidą maistui;
*atlyginimą nuo €950 per mėnesį.

Būstas suteikiamas NEMOKAMAI.
Reikalavimai darbuotojui -Anglų kalbos žinios;
-Panaši patirtis(virėjo,virtuvės pagalbinio darbuotojo);
-Gebėjimas dirbti greitai ir efektyviai.