Apskaitininkė, Administratorė, Buhalterė.

Esu atsakinga, darbšti, iniciatyvi. Apskaitininkės darbas išmokė organizuotumo, disciplinos bei kruopštumo detalėms. Gebu dirbti komandoje ir individualiai. Mano stiprybės yra dokumentacijos ruošimas ir įmonės apskaitos administravimas.
40 m. Kaunas

Bite, Telia, KIP ir automatika, Klientų a...

Sveiki, esu darbštus ir komunikabilus vyras. Turiu daug metų patirties elektrikos ir elektronikos taisymo srityje(tokioje kaip mobilųjų telefonų taisymas) Greitai prisitaikau prie aplinkos ir įsigilinu į darbą. Turiu ir vairuotojo pažymėjimą daug metų. Sutinku mokytis ir tobulėti jeigu to prireiks m...
56 m. Visaginas

Tinkuotoja | Dažytoja | Grafikos dizainerė...

Sveiki, aš esu rižtinga,20 metų mergina ieškanti įvairaus nekvalifikuoto darbo. Smalsumas mane skatina mokytis ir įgauti naujus įgudžius, esu pastabi, kūribinga, ir kruopšti. Gebu prisitaikyti prie naujos aplinkos, mėgstu dirbti savarankiškai bet gerai bendrauju su kolektyvu. Domina darbas gamyb...
20 m. Vilnius, Ignalina, Utena, Visaginas, Zarasai

Vadybininkė, skambučiú priemimas, informač...

Darbo patirtis apie 17 metù. Esu dirbusi vadybininke. Buvau atsakinga už prekiú priėmimà, išdėstymà, sutarčiú ir sàskaitú išrašymà. Sandėliavimas. Administravimas. Bendravimas su klientais.
44 m. Klaipėda

Kvalifikuotas vertėjas ir anglų kalbos mok...

Lesterio universiteto BA Ispanų kalbos ir vertimo studijų absolventas su SDL Trados ir Subtitle Workshop įgudžiais, Advanced TEFL ir CELTA sertifikuotas, su EFL mokymo ir studijavimo Ispanijoje patirtimi, su vertimo raštu ir žodžiu patirtimi.
30 m. Vilnius

Kambarių tvarkymas, darbas su kompiuteriu ...

Esu 19 metų mergina. Šiuo metu studijuoju, bet ieškau darbo darbo dienomis po paskaitų arba savaitgaliais. Turiu patirties kamabrinės darbui, bet įdomu būtų save išmėginti ir kitoje srityje. Esu atsakinga, bendraujanti. Taip pat komunikabili, nuoširdi, pareiginga. Mielai imuosi inciatyvos bei atsaki...
19 m. Kretinga, Palanga

Kraštotvarkininkė, architektė, projektuoto...

Esu pareiginga, darbšti, komunikabili, nesunkiai užmezgu kontaktą su žmonėmis. Sugebu dirbti savarankiškai ir komandoje. Turiu etikos ir raštvedybos žinių, gerus darbo kompiuteriu įgūdžius.
Klaipėda

Mergina ieško darbo asistentės/administrat...

Jauna mergina ieškanti darbo
25 m. Vilnius, Kaunas

Ekspeditorius, logistas,

Esu 31 metų aukštąjį ir profesinį išsilavinimą turinti asmenybė. Noriu dirbti ir tobulėti logistikos srityje.
31 m. Klaipėda, Kretinga, Palanga

Darbuotojas

Turiu vairuotojo pažymejima B kategorija. Be žalingų įpročių, atsagingai žiuriu y darbo pozicija
30 m. Marijampolė

Polina Kolesnikova

Esu sąžininga ir bendraujanti, visada pasirengęs sužinoti ką nors naujo ir išmokti ką nors nauja. Esu kūrybingas žmogus. Galiu dirbti kaip kolektyve, taip ir savarankiškai. Studijavau grafinis dizainas, bet ne pabaigiau.
23 m. Vilnius

Gamybos darbininkas, gamybos meistras, gam...

Vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą. Mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis, greitai mokausi. Gebu dirbti ir komandoje, ir individualiai. Esu nuoširdi, pareiginga, tvarkinga, sąžininga. Mėgstu skaityti knygas ir aktyvų laisvalaikį.
29 m. Klaipėda, Kretinga, Palanga

Autokrautuvo vairuotojas,eksavatorininkas

Man yra metų 34 metai.Esu dirbęs su autokrautuvais daug laiko,turiu daug patirties, išmanau gerai savo darbą,ir labai ji myliu.Esu pabaigęs vidurinį išsilavinimą.
34 m. Marijampolė

Darbuotoja

Esu atsakinga kruopšti greitai mokausi. Darbo patirties turiu tiek floristokoje ir automobilių remonte. Moku elgtis su kasos aparatu ir klientų aptarnavimu. Fizinio ir bet kokio kito darbo nebijau! Moku anglų,laisvai kalbu rusų kalba.
21 m. Marijampolė

Kasininkas - pardavėjas, operatorius, sand...

Esu pareigingas, komunikabilus, siekiantis tikslo, organizuotas, punktualus, kruopštus, kūrybiškas, imlus naujovėms.
43 m. Vilnius

Pareigingas, komunikabilus, siekiantis tik...

Esu pareigingas, komunikabilus, siekiantis tikslo, organizuotas, punktualus, kruopštus, kūrybiškas, imlus naujovėms.
43 m. Vilnius

Apsaugos darbuotoja, salės darbuotoja ir k...

Esu komunikabili, atsakinga, rimtai žiūriu į man pateiktas užduotis ir atsakingai jas vykdau, gebu dirbti komandoje, laisvai bendrauju su klientais.
19 m. Panevėžys

Vytenis Endriukaitis - CV

Esu 19 metų vaikinas, turintis vidurinį išsilavinimą, su mažai darbo patirties, esu dirbęs vasarinius darbus bet esu pasiruošęs ir kažkam rimtesnio. Esu darbštus ir motyvuotas.
19 m. Marijampolė

2022-11-10 CV

Esu 20 metų mergina, turinti patirties klientų aptarnavimo, maisto ruošos, valymo bei vadovavimo srityse , noriu įgauti naujos patirties ir tikiuosi realizuoti save. Be problemu galiu kalbėti ir rašyti anglų kalba. Esu atsakinga, mandagi bei kruopšti. Domina įvairūs darbai šiaulių mieste bei užsie...
20 m. Šiauliai

Lukas Kniukšta

Esu 25 metų turizmo vadybos bakalauras. Turiu patirties klientų aptarnavimo srityje, dirbau kontaktų centre. Moku anglų, rusų kalbas. Atidus, gebantis analitiškai mąstyti.
Vilnius

Kvalifikuotas darbininkas

5 metų gaminant keramikos gaminių 15 metų darbo vėdinimo sistemų gamyboje 3 metų darbo operatorius lenkimo staklių 2 metas Stalius (carpenter) Dirbau statybų įmonėje Norvegijoje Atsakingas,tvarkingas,be blogų įpročių.
54 m. Visa Lietuva, Šiauliai

Koncoltante pardaveja

Sveiki aš esu Gabrielė man yra 19 metu darbo nebijanti esu darbšti bendraujanti esu labai kalbi ir noriu siekti užsibrėžtų tikslų
19 m. Šiauliai

Buhalterė

Esu 33 m. turiu išsilavinimą finansų/ekonomikos srityje. Darbovietėje esu atsakinga už ataskaitų rengimą ir teikimą atitinkamiems vidaus bei išorės subjektams. Taip pat dirbu ir su pirminiais dokumentais. Vertinu, ar dokumentai atitinka jiems keliamus reikalavimus. Vedu ilgalaikio turto apskaitos ko...
33 m. Klaipėda

Sandėlio darbuotojas, kompiuterių technika...

Sveiki, esu 25 metų. Mokiausi Kauno informacinių technologojų mokykloje ir turiu profesinį išsilavinimą. Šiuo metu dirbu įmonėje „Carlo Gavazzi Industri" eksporto sandelyje. Gerai moku anglų kalbą ir suprantu rusu kalbą.
26 m. Kaunas

Ieškau darbo

Esu 20m. baigusi masažuotojo mokymo programą, kuri truko 2 metus. Turiu masažuotojo licenciją. Esu atsakinga, nuoširdi, gebanti išklausyti, mėgstu bendrauti su žmonėmis.
21 m. Vilnius

matematikos mokytojos, socialinės pedagogė...

Esu matematikos vyr. mokytoja bei turiu socialinės pedagogės kvalifikaciją. Matematikos mokytoja dirbu 31 metų, metus dirbau soc. pedagoge. Dirbama mokykloje įgijau gerus bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, išmokau klausyti ir būti išklausyta, nes tai būtina, nuolat bendraujant su įvairių...
55 m. Klaipėda, Šiauliai, Jurbarkas, Kelmė, Kretinga, Plungė, Raseiniai, Rietavas, Šilutė, Tauragė, Telšiai
2GO.lt lauko ekranų reklamos tinklas

Darbininkas, darbų vadovas

Esu 28 metų vaikinas, turintis maisto technologijos profesinį išsilavinimą. Turiu daug patirties aptarnavimo srityje (administratorius, virėjas, barmenas, padavėjas), apželdinimo srityje dirbau darbų vadovu grupei žmonių. Užtikrinau darbų kokybę bei tvarką, vesdavau apmokymus. Gerai moku anglų kalbą...
31 m. Šiauliai

Kasininkė/ pardavėja

Esu 20 metu, turiu pagrindinį išsilaginima, bei 8 mėnesiu darbo patirtį su klientais. Moku naudotis kasos apratu, bei galiu dėlioti prekes į lentynas. Esu atsakinga, mandagi ir tolerantiška.
20 m. Marijampolė

IT Administravimas, Vadyba

Esu dirbęs kūdikių namuose, turiu patirtį ūkvedžio darbuose, IT sistemose, vadybos srityse, virtuvėje.
53 m. Vilnius

Silva Končiūtė

Esu 27 metų, turiu vadybininko padėjėjos kvalifikaciją. Turiu patirties patirties dokumentų tvarkymo,baldų aptraukime,maisto bei ne maisto prekių prekyboje.Reikalui esant galiu bendrauti anglų, rusų kalbomis. Esu atsakinga, darbšti, kruopšti, nebijanti darbo bei turinti nora tobulėti. Domina darbas ...
27 m. Mažeikiai

Interior designer student

Hello, I am VDA student. I am from Ukraine and i`ve been studying here at speciality of Interior Design. I already have some expirience at work as Executive technical documentation and drawings.
18 m. Visa Lietuva, Vilnius

Pardavėja

Esu 41 metų. turinti vidurinį išsilavinimą bei 11 metų darbo patirtį prekyboje. Gebu dirbti savarankiškai ir komandoje. Užduotis atlieku atsakingai. Lengvai prisitaikau prie naujos darbo aplinkos. Esu pareiginga, bendraujanti, inciatyvi.
41 m. Šiauliai

Specialistas

Trumpai apie mane Turiu aukštesnįjį išsilavinimą elektronikos srityje. Sportuojantis, dirbęs specialios paskirties padaliniuose. Yra vairuotojo pažymėjimas, apsaugos darbuotojo pažymėjimas, leidimas asmeniniam ir tarnybiniam ginklui. Turiu ginklą. Patirtis: Ginkluota asmens apsauga, materialinių...
57 m. Vilnius, Kaunas

Ieškau darbo

Esu 20 metų visažistė, turiu vidurinį išsilavinimą, esu baigusi ne vienus kursus. Moku dirbti su klientais, esu kruopšti, kantri, komunikabili. Galiu laisvai bendrauti lietuviškai ir angliškai. Norėčiau dirbti pardavimų, testavimo, pakavimo srityse, bet domina ir kiti įdomesnio darbo pasiūlymai.
20 m. Vilnius, Molėtai

Kavinėje arba mažoje parduotuvėje

Esu 19metė, greitai mokausi, esu atsakinga, labai kruopšti, greitai mokausi. Sąžininga ir nebijanti iššūkių.
19 m. Marijampolė

Bibliotekininkė, pardavėja - konsultantė, ...

Esu baigusi bibliotekininkystės bakalaurą. Turiu 11 metų darbo stažą bibliotekininkystės srityje ir 4 metų darbo patirtį pardavimų srityje. Moku dirbti su kasos aparatu.
41 m. Tauragė

Stabilus darbas

Esu greito mastymo panelė, turiu didelį nora dirbti ir užsidirbti, darbas žmogu puošia! Ne už kalnu, 20 metų.
19 m. Ukmergė

energetikas

Esu 59 metų inžinierius, turintis aukštąjį inžinerinį išsilavinimą bei 35 metų darbo patirtį šioje srityje, dirbant energetiku įvairiose įstaigose ir įmonėse. Turiu patirties vadovaujant pramonės ir nekilnojamo turto įmonių energetiniams ūkiams, organizuojant jų inžinierinių sistemų priežiūrą, vykd...
61 m. Kaunas, Alytus, Jonava

Vadyba, teisė ir panašiai, virtuve ir kt.

Sveiki, esu Galina ir ieškau naujo darbo.   Per visą savo darbinę karjerą daugiausiai praktinės patirties įgijau pardavimų ir bendradarbiavimo bei bendravimo su klientais    Galiu būti jūsų dešinė ranka. Lengvai randu bendrą kalbą  su pačiais įvairiausiais žmonėmis. Esu pasirengusi daryti viską ir n...
56 m. Klaipėda

Pagalbinis darbuotojas

Sveiki jieškau darbo esu dirbęs prie statybų pagalbiniu darbuotoju .
22 m. Mažeikiai

Gamybos darbininkas, operatorius, dokument...

Ieškau nuolatinio darbo, nebijau fizinio darbo, patinka bendrauti su žmonėmis, esu punktuali.
30 m. Marijampolė

Ieškau darbo (studentė)

Esu kineziterapijos studentė. Turiu patirties dirbant su vaikais kaip mokytoja. Gerai moku anglų kalbą, esu atsakinga, kūrybiška ir greitai mokausi. Ieškau darbo, kurį galėčiau derinti su studijomis, tinka darbas aptarnavimo srityje.
22 m. Vilnius

Braižytojas/Architektas, NT Brokeris, Kraš...

- Esu komunikabilus, - Galiu dirbti tiek komandoje, tiek vienas, - Darba darau, kol padarau, - Visada stengiuosi kuo greičiau ir kuo daugiau išmokti, kad padėčiau kolegoms, - Laisvalaikiu skaitau knygas (per metus apie 20 knygų ir daugiau), aktyviai leidžiu laiką.
34 m. Visa Lietuva, Vilnius

Administravimas, parduotuves

Buvusi vadovė,nes turiu patirties,restorano ir kavines,renginiu srityje dirbau,pardavėja,pardavimo vadybininkė. Moku anglų kalbą,greitai mokausi ir esu gabi.
26 m. Šiauliai

Padavėjas, aptarnavimas

Vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą. Išmanau darbo organizavimo tvarką, darbo teisės pagrindus. Mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis. Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti. Moku dirbti ir komandoje, ir individualiai.
19 m. Visaginas

Darbininkas

Esu 40 metų inžinierius, turintis aukštąjį inžinerinį išsilavinimą bei 14 metų darbo patirtį autotransporto rėmonte ir 4,5 metų patirtį gamyboje
41 m. Vilnius

Darbininkams

,,,
41 m. Vilnius

Gamybos darbuotojas

Esu darbsti, bendraujanti. Greit prisitaikanti prie darbo. Turiu patirties zuvies imoneje, pakavavime, vakavime. Taip pat esu dirbusi baldu imoneje. Turiu vairuotojo pazymejima
32 m. Klaipėda, Šilutė

Pardavėja

Neabejoju, kad mano žinios, įgūdžiai, praktinė patirtis bei asmeninės savybės, tokios kaip iniciatyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas greitai įsisavinti žinias, atsakingumas, gali būti sėkmingai panaudotos Jūsų kompanijoje siekiant jos tikslų įgyvendinimo. Jei pageidausite detalesnės informacijos ...
31 m. Marijampolė

Gyvenimo aprašymas

Esu 32 metų, dirbusi Pardavėjos , pardavėjos-konsultantės pareigose (prekybos sektoriuje turinti patirties daugiau nei 10 metų) draudimo agentė- patirties daugiau nei 2metai, vieni m.m. mokytojo padėjėjos ugdyme pareigose, taip pat vienas sezonas svėrėjos ūkyje pareigose. Susikalbu anglų kalba, ...
32 m. Šiauliai
2GO.lt lauko ekranų reklamos tinklas