Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 10 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. „Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.). Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Tinklalapis

http://www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
Apsaugos sistemų montuotojas


Miestas

Vilnius

Siūlomo darbo sritis

Apsauga / Gelbėjimo paslaugos, Elektronika / Telekomunikacijos, Inžinerija / Mechanika, Kompiuterija / IT, Kita

Darbo pobūdis

ĮMONĖS APRAŠYMAS:

UAB Baltijos saugos grupė– privati licencijuota saugos tarnyba, įkurta 2002 metais, siūlanti plačiausią apsaugos paslaugų spektrą ir teikianti savo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Pagrindinė įmonės veiklos specializacija - fizinė bei elektroninė sauga, apsaugos sistemų įrengimas ir aptarnavimas.
Esame nuolat tobulėjanti bendrovė, siekianti suprasti kliento poreikius, kompetentingai patarti ir pasiūlyti aukščiausios kokybės, inovatyviausius individualius sprendimus.
Šiuo metu prie savo komandos kviečiame prisijungti:

APSAUGOS SISTEMŲ MONTUOTOJĄ.

DARBO POBŪDIS:

Elektroninių apsaugos sistemų (apsaugos, priešgaisrinės, gaisro gesinimo, vaizdo stebėjimo, įeigos kontrolės) įrengimas, priežiūra, aptarnavimas, gedimų nustatymas ir šalinimas.

ATLYGINIMAS:


1100 EUR

Reikalavimai darbuotojui

-Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
-Panašaus darbo patirtis;
-Domėjimasis apsaugos sistemomis, jų supratimas bei gebėjimas šias žinias taikyti praktikoje;
-Ne mažesnė nei 3-ejų metų vairavimo patirtis (B kategorijos vairuotojo pažymėjimas).

Įmonė siūlo

-Darbą sparčiai augančioje įmonėje,
-Visas reikalingas darbo priemones ir socialines garantijas;
-Priedus prie atlyginimo už darbo rezultatus.

Darbo užmokestis

1100


<< Grįžti į skelbimų sąrašą