BALTIC UNION

BALTIC UNION

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

BALTIC UNION

Tinklalapis

www.balticunion.com

Siūlomas darbas
Darbas Kipre viešbutyje. Patirtis nebūtina!


Šalis

Kipras

Siūlomo darbo sritis

Administravimas / Sekretoriavimas, Nekvalifikuoti darbai, Paslaugos / Klientų aptarnavimas, Viešbučiai / Maitinimas / Turizmas, Kita

Darbo pobūdis

Ieškomas visas viešbučio personalas: padavėjai, barmenai, baseino padavėjai, restorano administratoriai (hostess), registratorės, kambarinės ir kambarių tvarkytojai (yra pozicijų ir vyrams), indų plovėjos, valytojai, virėjai, portje (durininkai), virtuvės pagalbiniai darbuotojai ir kt.
Jau 12 metų sėkmingai vykdome tiesiogines atrankas sezoniniam darbui viešbučiuose, Ayia Napa kurorto vietoveje, Kipre. Tiesioginiai interviu ir prezentacijos su viešbučio tinklo atstovais vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose kovo 24-29d.

Reikalavimai darbuotojui

Bent minimalios anglų kalbos žinios.
DARBO KONTRKTO TRUKMĖ MIN. 6 MĖNESIAI (su studentais derinama individualiai). Darbo pradžia 2019 m. balandžio mėn. – pabaiga 2019 m. lapkričio mėn.

Privalumai

Norintys pretenduoti, turi jau nuo dabar: Atsiųsti CV anglų kalba su 2 nuotraukomis: veido bei visu ūgiu. Užsiregistruoti siunčiant minėtą CV el.paštuSusidomėjusius dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis:
Mob. tel. +37068455644; El.paštas:

Įmonė siūlo

Darbdaviai siūlo nemokamą apgyvendinimą puikiomis sąlygomis; Nemokamą maitinimą 3 kartus per dieną; Socialines garantijas, med. draudimą; Atlyginimą į rankas po visų mokesčių nuo 700-850 Eur; Bilieto kompensaciją atgal į Lietuvą; Kitus papildomus bonusus; Nemokamą pervežimą ir pasitikimą iš oro uosto atvykus ir į oro uostą išvykstant (vertė 100-150 Eur).
Darbo valandos: 8 val. per dieną, 26 darbo dienos per mėnesį (standartiškai 6 darbo dienos per savaitę, laisvadieniai slenkančiu grafiku). Už viršvalandžius apmokama papildomai.

Darbo užmokestis

850 netto