BALTIC UNION

BALTIC UNION

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

BALTIC UNION

Tinklalapis

www.balticunion.com

Siūlomas darbas
IEŠKOME VISO VIEŠBUČIŲ PERSONALO DARBUI KIPRE! ATRANKOS LIETUVOJE!


Šalis

Kipras

Siūlomo darbo sritis

Viešbučiai / Maitinimas / Turizmas

Darbo pobūdis

Ieškomas visas viešbučio personalas: padavėjai, barmenai, baseino padavėjai, restorano administratoriai (hostess), registratorės, SPA darbuotojai, kambarinės ir kambarių tvarkytojai (yra pozicijų ir vyrams), indų plovėjos, valytojai, virėjai, portje (durininkai), virtuvės pagalbiniai darbuotojai ir kt.

Reikalavimai darbuotojui

Anglų kalbos pagrindai. Rusų/vokiečių kalba - didelis privalumas.

Privalumai

Darbdaviai siūlo nemokamą apgyvendinimą puikiomis sąlygomis; Nemokamą maitinimą 3 kartus per dieną; Socialines garantijas, med. draudimą; Atlyginimą į rankas po visų mokesčių nuo 700-850 Eur; Bilieto kompensaciją atgal į Lietuvą; Kitus papildomus bonusus; Nemokamą pervežimą ir pasitikimą iš oro uosto atvykus ir į oro uostą išvykstant (vertė 100-150 Eur).
Darbo valandos: 8 val. per dieną, 26 darbo dienos per mėnesį (standartiškai 6 darbo dienos per savaitę, laisvadieniai slenkančiu grafiku). Už viršvalandžius apmokama papildomai.

Įmonė siūlo

Norintys pretenduoti, turi jau nuo dabar: Atsiųsti CV anglų kalba su 2 nuotraukomis: veido bei visu ūgiu. Užsiregistruoti siunčiant minėtą CV el.paštuSusidomėjusius dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis:

Darbo užmokestis

850