CVME.LT

MB "Ankstyvosios edukacijos centras"

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

MB "Ankstyvosios edukacijos centras"

Trumpas įmonės aprašymas

JAU ŠĮ Rugpjūtį duris atvers naujas Klaipėdos rajone, Slengių kaime, privatus darželis “Ankstyvosios edukacijos centras”.
Naujo darželio aplinka - patraukliai ir moderniai įrengtos grupės, kuriose bus atskiros erdvės kaip: laboratorija, menų kambarys, skaitymo erdvės bei sensorinis kambarys. Mokymo erdvės bus spalvingos ir kiekvienoje mokymo erdvėje bus galimybė atskleisti kūrybiškumą. Kiekvienos dienos rytą pradėsime Ryto rato erdvėje, kurioje susipažinsime su dienos informaciją, kurioje kelsime klausimus, diskutuosime, ieškosime atsakymų ir t.t.
Darželis ne tik turės didelę lauko erdvę judėti (lauko žaidimų aikštelę), bet ir salę, kurioje, net 150kv.m., išklota tatamiu (minkšta danga).
Ankstyvosios edukacijos centras - ugdys vaikus vadovaudamasis S.T.R.E.A.M., emocinio (intelekto) ugdymo bei sveikatingumo programomis, kurios bus siejamos per kontekstinį ugdymą.
“Ankstyvojo edukacijos centro” tikslai: plėtoti dvasines, intelektines ir fizines asmens galias bei ugdyti aktyvų, kūrybingą, atsakingą pilietį, įgijusį kompetencijas, būtinas sėkmingai socialinei integracijai ir mokymuisi visą gyvenimą. Humanistinio ugdymo procese vadovaujamasi abipusio supratimo, pasitikėjimo, kūrybingos kantrybės, laisvo pasirinkimo, pažinimo džiaugsmo bei atjautos principais. Savo veikloje sieksime įgyvendinti pagrindinį humanistinės pedagogikos principą – kiekvieno asmens vertės pripažinimas ir pagarba jam, asmens pasirinkimo laisvė ir atsakomybė.
Darželyje bus naudojama rytų (pagrinde Japonų) metodikos, tokios kaip Kimoch‘is.
Už 100 metrų savininkams priklauso 400 kv.m. salė, kur vaikai galės sportuoti, šokti, vaidinti, rodyti tėveliams pasirodymus bei švęsti šventes.
Sveikatingumo ugdymas – nėra brangesnio gyvenime dalyko už sveikatą, todėl darželyje skiriamas išskirtinis dėmesys sveikatingumui ugdyti per judesį.
Todėl darželis ne tik turi didelę lauko erdvę judėti (lauko žaidimų aikštelę), bet ir salę, kurioje, net 150 kv.m., išklota tatamiu (minkšta danga), kad vaikai anksti ugdyme išmoktų daryti teisingai gimnastikos judesius kūlversčius, pašokti, bėgti, pritūpti, bet įgautų taisyklingus motorikos judesius, kuo anksčiau gyvenime vaikai mokinami struktūrizuotai ir taisyklingai judėti, tuo didesnė tikimybė, kad vaikas noriai sportuos ir lankys sporto būrelius, norės konkuruoti ir džiaugtis judesio teikiamais privalumas: sveikata, reakcija, sveika kūno kompozicija ir laikysena, tolerancija stresui bei žinoma turės pakankamai energijos įveikti dienos iššūkius.
Darželyje vyks choreografijos, gimnastikos, lengvosios atletikos ir tradicinių kovos menų kaip karate užsiėmimai vaikams.
Papildomi užsiėmimai:
Papildomi užsiėmimai vaikams bus organizuojami atsižvelgiant ir į tėvų pageidavimus.
Vaikų amžius nuo 1,5 iki 6 metų.

Tinklalapis

https://www.facebook.com/aecslengiai

Siūlomas darbas
Ikimokyklinio ugdymo pedagogo asistentė.


Miestas

Klaipėda

Siūlomo darbo sritis

Švietimas / Mokslas

Darbo pobūdis

• Bendravimas su vaikais ir jų tėvais;
• Vaikų ugdymas;
• Konfliktinių situacijų sprendimas;
• Prisidėjimas prie dienotvarkės planavimo

Reikalavimai darbuotojui

• Pašaukimas dirbti su vaikais.
• Gebėti dirbti komandoje.
• Patirtis.
• Kūrybiškumas, iniciatyvumas.
• Jausti malonumą būnant su vaikais, juos ugdyti, sudominti.
• Punktualumas, kruopštumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas, tvarkingumas, pozityvumas.

Privalumai

Lengvesnis darbo krūvis, 3 žmonės per grupę dirbantys.
Galimybė tobulėti.
Moderni ir erdvi darbo aplinka.
Galimybė realizuoti savo idėjas, įsitraukiant į papildomas veiklas, nes "Ankstyvosios edukacijos centras" bus žymiai daugiau nei privatus darželis.

Įmonė siūlo

• Pilną etatą.
• Visas socialines garantijas ir daugiau (nuoširdus darbas yra matomas ir įvertinamas).
• Galimybę lanksčiai derinti darbo bei atostogų grafiką.
• Laiku mokamą atlyginimą.
• Galimybes visada tobulėti, kelti kvalifikaciją, įgyvendinti savo kūrybines idėjas!

Darbo užmokestis

1050 - 1250 eur.


<< Grįžti į skelbimų sąrašą