Emigra Inc.

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Emigra Inc.

Trumpas įmonės aprašymas

Patikima ir profesionali komanda padėsianti Jums rasti darbą užsienyje.
Mūsų įmonės tikslas - Jūsų legalus darbas užsienyje, saugi kelionė ir apgyvendinimas atvykus. Mes įdarbinimo agentūra kuri įdarbina užsienyje, o neima pinigus už pažadus.

Tinklalapis

www.emigra.lt

Siūlomas darbas
LIVE-IN SLAUGA LONDONE


Šalis

Anglija

Siūlomo darbo sritis

Medicina / Farmacija / Soc. rūpyba

Darbo pobūdis

SENELIŲ PRIEŽIŪRA SU GYVENIMU PAS JUOS NAMUOSE - kontraktas tiesiogiai su slaugos kompanija!

Darbo pobūdis - ne medicininė senelių priežiūra jų namuose. 
Gyvenate jų namuose, padedate jiems atsikėlus nusiprausti, apsirengti, pavalgyti. Sužiūrite, kad išgertų priklausančius vaistus, papietautų, galbūt išeinate pasivaičioti. Vakare perrengiate, padedate pavakarieniauti, paguldote miegoti. 
Vaistų leisti ir pan. nereikia, tam yra seselė, kuri ateina ir tuo pasirūpina.

Gyvenate jų namuose, tad maitinimas ir apgyvendinimas jums nieko nekainuoja.

ATLYGINIMAS. £485-525 priklausomai nuo kliento. Atlyginimas nurodytas prieš mokesčius. Anglijoje yra numatytas neapmokestinamas minimumas £11.500 tūkst. Kol nepasieksite šios ribos, nuo jūsų atlyginimo nebus nuskaičiuojami mokesčiai, nusiskaitys tik draudimas, kas būtų apie £10 savaitei.
ATOSTOGOS. Dirbant šį darbą, per metus jums priklauso 3 mėn. atostogų, tad galima dirbti 3 mėn., pasiimti mėnesį atostogų, vėl padirbti 3mėn ir vėl pasiimti atostogų.
APMOKYMAI. Atvykus į Angliją jūsų lauks apmokymai. Jie dažniausiai trunka 2 savaites. Taip pat kol vyks apmokymai jum bus tvarkomas CRB (neteistumo pažyma). Apmokymų metu bus tiek teorinės žinios suteikiamos, tiek praktinės. Vyksite kartu su slauge ir stebėsite kaip vyksta visas procesas. Išklausius apmokymus bei gavus neteistumo pažymą bus galima pradėti dirbti. Už būstą mokymų metu mokatės pati/pats (~£100/sav.)

PRIVALUMAI:
1. Kas pusmetį išmokami 2.5% premija prie atlyginimo.
2. Kompanija suteikia galimybę kelti savo kvalifikaciją ir apmoko kvalifikacijos kėlimo kursus, kurie yra nepigūs. Baigusios visus kursus, būsite pakankamai kvalifikuota dirbti vadovaujamą darbą ligoninėje.
3. Apmokymai, kuriuos turite iš pat pradžių tik atvykusios, jums nieko nekainuoja
4. kompanija turi savo atskirą pensijinį fondą, tad galite užsidirbti ne tik anglišką valstybinę pensiją, bet ir gauti papildomai iš kompanijos pensijinio fondo.

Darbas galimas pačiam Londone arba miestelyje netoli LONDONO (apie 30 myliu nuo jo) - Wokinghame.

Reikalavimai darbuotojui

* Anglų k.
* 2 rekomendacijos (padedame susitvarkyti)
Darbas ilgalaikis, trumpam laikotarpiui nedarbiname!


<< Grįžti į skelbimų sąrašą