Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. „Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.). Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Tinklalapis

http://www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
PADAVĖJAS APDOVANOJIMUS PELNIUSIAME RESTORANE ANGLIJOJE!


Šalis

Europa, Anglija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Paslaugos / Klientų aptarnavimas, Viešbučiai / Maitinimas / Turizmas, Kita

Darbo pobūdis

"Geriausio viešbučio" apdovanojimą Šiaurės Devono Maisto,Gėrimų bei Turizmo Apdovanojimuose pelniusiam restoranui reikalingi padavėjai ir barmenai!!! Tai prabangus 4* šeimos viešbutis,įsikūręs įspūdingoje gamtos apsuptyje Devone,šalia vandenyno!

Darbo pradžia: kuo skubiau. Kontraktas ILGALAIKIS.

Darbas 5 dienas per savaitę,40-48val/sav. Galimi viršvalandžiai.

Būstas suteikiamas, prie pat darbo, nuomos kaina £250 per mėnesį (nuskaičiuoja nuo algos). Nemokamas maitinimas suteikiamas 1 kartą per dieną.

Atlyginimas nuo £8.91/val.
Alga mokama kartą per mėnesį!

Bus vykdomas interviu su darbdaviu.

Darbas ilgalaikis.

Reikalavimai darbuotojui

-Gera anglų kalba;
-Panaši patirtis;
-Galimybė išvykti greitai;
-Lankstumas,motyvacija dirbti;
-Pre-settled ar settled statusas!

Darbo užmokestis

1500


<< Grįžti į skelbimų sąrašą