TVPlay Home

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

TVPlay Home

Trumpas įmonės aprašymas

TVPlay Home (anksčiau Viasat) – tai energinga, kūrybiška ir drąsiai priimanti iššūkius komanda.

Mus kasdien darbui uždega vienas bendras tikslas: įkvėpti ne tik savo klientus, bet ir darbuotojus. Todėl kiekvienam suteikiame visas galimybes tobulėti ir augti, motyvuojame įvairiomis kelionėmis, renginiais bei bendromis komandinėmis veiklomis. Mūsų vadovų komanda tiki, jog laimingi žmonės pasiekia geresnių rezultatų! :).

Būdama didžiausia skaitmeninės palydovinės televizijos operatore Baltijos regione TVPlay Home siūlo rinktinį bei visame pasaulyje pripažintą turinį, kad televizijos žiūrėjimas suteiktų dar daugiau malonumo.

Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad Jūsų CV, pasibaigus atrankos projektui, bus saugomas mūsų vidinėje duomenų bazėje 1 metus su tikslu pasiūlyti dalyvauti kituose atrankos projektuose. Bet kokia pateikta asmeninė informacija bus laikoma konfidencialia. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis ar apriboti jų platinimą Kitu atveju, jei nesutinkate su aukščiau pateiktomis sąlygomis ir garantijomis, rekomenduojame CV nesiųsti.

Tinklalapis

https://www.tvplayhome.lt/

Siūlomas darbas
PARDAVIMŲ TELEFONU VADYBININKAS (-Ė)


Miestas

Vilnius

Siūlomo darbo sritis

Elektronika / Telekomunikacijos, Pardavimai / Pirkimai / Rinkodara

Darbo pobūdis

TVPLAY HOME - DIDŽIAUSIA SKAITMENINĖS PALYDOVINĖS TELEVIZIJOS OPERATORĖ BALTIJOS ŠALYSE KVIEČIA PRISIJUNGTI PARDAVIMŲ TELEFONU VADYBININKĄ (-Ę) PRIE SAVO AMBICINGOS, JAUNOS BEI LINKSMOS KOMANDOS! :)


UŽ KĄ BŪSI ATSAKINGAS:
Bendrausi su žmonėmis, pristatysi patikimą ir kokybišką produktą;

Reikalavimai darbuotojui

TIKIMĖS, KAD TU:

Nori pradėti karjerą bei įgyti darbinės patirties tarptautinėje įmonėje;
Nori išmokti pardavimo, klientų valdymo ir derybų subtilybių;
Orientuojiesi į rezultatą;
Atsakingai žiūri į darbą.

Įmonė siūlo

MES SIŪLOME:

Išsamius mokymus, vertingas žinias apie pardavimus;
Motyvuojančią apmokėjimo sistemą;
Karjeros galimybes tarptautinėje, žinomoje įmonėje ;
Šventes, pramogas, keliones ir apdovanojimus (daugiau pamatykite čia: www.instagram.com/tvplay_home_lietuva/ arba čia: https://www.linkedin.com/company/tvplayhomelietuva/)