CVME.LT

Druskininkų kultūros centras

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Druskininkų kultūros centras

Siūlomas darbas
Skelbiama atranka Druskininkų kultūros centro Raštinės administratorės (-iaus) pareigoms užimti


Miestas

Druskininkai

Siūlomo darbo sritis

Administravimas / Sekretoriavimas, Kultūra / Menas

Darbo pobūdis

Dokumentų ruošimas, administravimas, saugojimas ir archyvavimas; Raštinės veiklos organizavimas ir priežiūra, korespondencijos valdymas ir administravimas; personalo priėmimo, atleidimo, pareiginių nuostatų ir kitų, su personalu susijusių, dokumentų ruošimas; pagalba rengiant pranešimus spaudai, socialinėms platformoms.

Reikalavimai darbuotojui

Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu; raštvedybos išmanymas; puikus lietuvių ir anglų kalbos mokėjimas (žodžiu ir raštu); puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Word, Excel, PowerPoint programomis); labai geri komunikacijos ir organizaciniai gebėjimai, laiko planavimo įgūdžiai; pozityvumas, atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas.

Privalumai

Privalumai: Panaši darbo patirtis, aukštasis universitetinis išsilavinimas, buhalterinės apskaitos išmanymas, lenkų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Dokumentai priimami darbo dienomis nuo 2019 m. kovo 14 d. iki 2017 m. kovo 28 d. 14.00 val. -17.00 val. Druskininkų kultūros centro II aukšte, 5 kab., Vilniaus al.24, Druskininkai, arba atsiųsti el. p.Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:
1. Gyvenimo aprašymą.
2. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
3. Išsilavinimą patvirtinantį dokumentą.
4. Kitus kvalifikaciją liudijančius dokumentus.

Pretendentų atrankos būdas - pokalbis. Į pokalbį bus pakviesti tik atrinkti pretendentai.

Darbo užmokestis

600