UAB Ekobūsto namai

UAB Ekobūsto namai

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

UAB Ekobūsto namai

Trumpas įmonės aprašymas

Kas mes esame?
Ekobūstas buvo įkurtas 1998 metais. Tuo metu, mūsų produkcija daugiausiai buvo skirta Vokietijos rinkai. Vis dėlto, bėgant laikui, rinkos plėtėsi ir skydiniai-karkasiniai namai tapo populiarūs Skandinavijos šalyse. Greitai Ekobūstas pradėjo bendradarbiauti su vietinėmis įmonėmis Norvegijoje, Islandijoje, Vokietijoje, Danijoje, Prancūzijoje. Didelė dalis mūsų produkcijos yra eksportuojama būtent į šias valstybes. Mes visada ieškome naujų partnerių, su kuriais galėtume dirbti visame pasaulyje. Mobilumas ir lankstumas yra vienos iš svarbiausių Ekobūsto sąvybių.

Mes džiaugiames, kad mūsų produktai yra ekologiški ir tuo pačiu pagaminti labai konkurencingomis kainomis. Mūsų namai yra kokybiški bei patikimi, kuriuos jau įvertino ne tik lietuviai, bet ir kitų valstybių gyventojai.

Ekobūstas yra įsikūręs mažame miestelyje - Liūdynėje, netoli Panevėžio, šiaurės-rytiniame Lietuvos regione. Mes turime 1500 kvadratinių metrų gamybos patalpas. Panevėžys yra strategiška vieta, nes jis yra pusiaukelėje tarp dviejų didžiausių regionio uostų: Klaipėdos ir Rygos. Tai yra tam tikras eksporto langas tiek į Vakarus, tiek į Skandinaviją.

Tinklalapis

www.ecobustas.lt

Siūlomas darbas
Stalius, statybininkas (skydiniai-karkasiniai namai)


Miestas

Panevėžys

Siūlomo darbo sritis

Statyba / NT

Darbo pobūdis

UAB „Ekobūsto namai“ - nuo 1998 metų veikianti skydinių karkasinių namų gamybos įmonė, eksportuojanti įvairaus tipo skydinius karkasinius namus į visą pasaulį siūlo darbą skydinių karkasinių namų gamyboje ir montaže.

Darbas gamykloje Panevėžyje ir komandiruotės į užsienį (Norvegiją, Švediją, Islandiją, Vokietiją ir kt.).

www.ecobustas.lt

Reikalavimai darbuotojui

Noras tobulėti, pareigingumas, žingeidumas.

Privalumai

Patirtis su medžiu.

Įmonė siūlo

Siūlome nuolatinį darbą, gerai apmokamas komandiruotes, profesinį tobulėjimą medžio apdirbimo srityje.

Darbo užmokestis priklauso nuo turimos patirties.

Dėl darbo prašome kreiptis telefonais 8 650 14 543, 8 623 88 588.

Darbo užmokestis

1700 EUR


<< Grįžti į skelbimų sąrašą