UAB "Delta Management Solutions"

Įmonės informacija

Įmonės pavadinimas

Trumpas įmonės aprašymas

Delta Management Solutions teikia platų spektrą paslaugų žmogiškųjų išteklių srityje. Esame sukaupę daugiau nei 25 metų patirtį Lietuvos ir tarptautinėje rinkoje, įgiję įmonių bei kandidatų pasitikėjimą.

Siūlomas darbas
Suvirintojas (-a) - MPR Recruitment (Airija)

Šalis

Airija

Siūlomo darbo sritis

Statyba / NT

Darbo pobūdis

• Plieno/švino suvirinimo darbai.
• Darbas atliekamas gamybos fabrike – įmonėje, kuri specializuojasi plieno/švino pramonės įrangos gamyboje.

Reikalavimai darbuotojui

• Ne mažesnė nei 5 m. panašaus darbo patirtis.
• Anglų kalbos mokėjimas.
• Kruopštumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

• Galimybę dirbti gamybos įmonėje Airijoje, vietovėje, esančioje 80 km nuo Dublino.
• 1,5 etato darbą – 60 val./sav.
• Suteikiamas apgyvendinimas (būsto nuomos kaina ~ 400 Eur/mėn., apmoka pats darbuotojas).
• Išskirtinai palaikančią, bendradarbiaujančią komandą ir skaidrią įmonės kultūrą.

Darbo užmokestis

Nuo 2800,00 Eur (atskaičius mokesčius), atitinkantis Jūsų patirtį ir kompetencijas.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą