Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 10 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. „Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.). Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Tinklalapis

http://www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
Užsakymų surinkėjai maisto parduotuvėje Olandijoje


Šalis

Užsienis, Europa, Olandija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Paslaugos / Klientų aptarnavimas, Transportas / Logistika, Kita

Darbo pobūdis

Apeldoorn mieste skubiai ieškome parduotuvės darbuotojų.

Dirbtumėte parduotuvėje vaisių ir daržovių skyriuje, surinkinėtumėte užsakymus, kuriuos internetu padarė gyventojai (principas toks pats kaip mūsų "Barboros").

Šiuo metu reikalingi darbuotojai :

- 2 užsakymų surinkėjai popietinėje pamainoje nuo 14:00 iki 22:00. Alga 10,05 eur/val. Priimamos ir poros.

-2 užsakymų surinkėjai naktinėje pamainoje nuo 22:00 iki 06:00. Alga 12,05 eur/val. plius suteikiamas nemokamas maitinimas vieną kartą per pamainą. Priimamos ir poros.Būstas suteikiamas, geras.Išvykimo išlaidos - kelionė iki Olandijos, jokių papildomų mokesčių ar išlaidų nėra.


Reikalavimai darbuotojui

- Gera anglų kalba
- Privalumas, jei yra panašaus darbo patirties
- Vairuotojo pažymėjimas būtų privalumas
- Reprezentatyvi išvaizda

Darbo užmokestis

1400


<< Grįžti į skelbimų sąrašą