Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. „Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.). Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Tinklalapis

http://www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
VASAROS darbai STUDENTAMS!


Šalis

Užsienis, Europa, Airija, Anglija, Graikija, Kipras, Švedija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Administravimas / Sekretoriavimas, Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Paslaugos / Klientų aptarnavimas, Transportas / Logistika, Viešbučiai / Maitinimas / Turizmas, Žemės ūkis / Aplinkos inžinerija, Žmogiškieji ištekliai, Kita

Darbo pobūdis

Hey, STUDENTAI ir MOKSLEIVIAI, geros žinios Jums!

Turime keletą pasiūlymų, kur dirbti galite tik VASAROS laikotarpiu, tad spėsite per vasarą užsidirbti ir laiku sugrįžti į mokslus!

Pasiūlymai:

➡️ Darbui poilsio ir pramogų parkuose Anglijoje ieškomi darbuotojai miksuotai pozicijai (poilsio namukų tvarkymas + darbas bare/restorane), taip pat virtuvės šefai (gali turėti mažai patirties arba tik pabaigę mokslus) bei virtuvės pagalbinis darbutojas indų plovimui. Laikotarpis priklauso nuo pozicijos, arba iki rugsėjo pradžios, arba iki spalio galo. Alga: nuo £8.21/val., būstas suteikiamas.

➡️ Darbui 4* viešbutyje ieškomas virtuvės pagalbinis darbuotojas. Laikotarpis: 07.01-09.30. Alga: £8.21/val., būstas suteikiamas.

➡️ Darbui pačioje Švedijos Laplandijos širdyje ieškomas virėjas. Laikotarpis: 06.15-09.01. Alga: €2340/mėn., būstas suteikiamas nemokamai!

➡️ Darbas antrinių žaliavų rūšiavimo fabrike Šiaurės Airijoje. Čia ne tik, kad galima dirbti tik vasarą, tačiau visai nereikia nei patirties, nei anglų kalbos! Daug darbo valandų, geras atlyginimas. £8.35/val., būstas suteikiamas.

➡️ Darbas daržovių ir salotų fabrike Anglijoje. Stovimas darbas prie linijos, dirbama kiek vėsesnėje temperatūroje (nuo +2 iki +10 laipsnių Celsijaus), tad pabėgti nuo vasaros karščio pats tas! Alga £8.21/val., būstas suteikiamas!

➡️ Ieškomi animatoriai darbui Kipre, kur kontraktai galimi kiek trumpesni nei įprastai - tik 3 mėnesiams! Darbai viešbučiuose, įvairios veiklos bei žaidimai! Alga ~500-600€ per mėnesį į rankas, būstas bei maitinimas suteikiami NEMOKAMAI!

! Fabrikuose galima dirbti ir ilgiau, tad jei nesiruoši grįžti į mokslus arba iš viso esi ne studentas - važiuoti gali taip pat !

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai skirtingi, kai kur būtina atitinkama patirtis ir anglų kalba, kitais atvejais nereikalinga nei patirtis, nei užsienio kalba!


<< Grįžti į skelbimų sąrašą