Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. „Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.). Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Tinklalapis

http://www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
VASAROS darbai STUDENTAMS!


Šalis

Užsienis, Airija, Anglija, Kipras, Kita

Siūlomo darbo sritis

Administravimas / Sekretoriavimas, Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Nekvalifikuoti darbai, Paslaugos / Klientų aptarnavimas, Transportas / Logistika, Viešbučiai / Maitinimas / Turizmas, Kita

Darbo pobūdis

Hey, STUDENTAI ir MOKSLEIVIAI, geros žinios Jums!

Turime keletą pasiūlymų, kur dirbti galite tik VASAROS laikotarpiu, tad spėsite per vasarą užsidirbti ir laiku sugrįžti į mokslus!

Pasiūlymai:

➡️ Darbui poilsio ir pramogų parkuose Anglijoje ieškomi darbuotojai poilsio namukų tvarkymui bei 1 housekeeping porter'is (vairuoti golfo vežimėlį su priekaba, darbas fiziškai nelengvas, reikės išvežioti švarius/nešvarius skalbinius bei patalynę, pakeisti čiužinius, šaldytuvus ir kt. Taip pat valymo darbai rytais). Laikotarpis: išvykti kuo skubiau ir dirbti iki spalio galo. Alga: nuo £8.21/val., būstas suteikiamas.

➡️ Darbas antrinių žaliavų rūšiavimo fabrike Šiaurės Airijoje. Čia ne tik, kad galima dirbti tik vasarą, tačiau visai nereikia nei patirties, nei anglų kalbos! Daug darbo valandų, geras atlyginimas. £8.35/val., būstas suteikiamas. NEREIKIA ANGLŲ KALBOS.

➡️ Darbas daržovių ir salotų fabrike Anglijoje. Stovimas darbas prie linijos, dirbama kiek vėsesnėje temperatūroje (nuo +2 iki +10 laipsnių Celsijaus), tad pabėgti nuo vasaros karščio pats tas! Alga £8.21/val., būstas suteikiamas! NEREIKIA ANGLŲ KALBOS.

➡️ Ieškomi animatoriai darbui Kipre, kur kontraktai galimi kiek trumpesni nei įprastai - tik 3 mėnesiams! Darbai viešbučiuose, įvairios veiklos bei žaidimai! Alga ~500-600€ per mėnesį į rankas, būstas bei maitinimas suteikiami NEMOKAMAI!

➡️ Darbas žemės ūkyje Anglijoje. Alga £8.21/val., būstas suteikiamas,kaina £43/sav. Darbas laukuose, sodinimas, ravėjimas, produkcijos rūšiavimas. Šiuo metu dirbama su špinatais. Darbo laikas: 40-60 darbo valandų per savaitę (5-6 d.d.). NEREIKIA ANGLŲ KALBOS.

! Fabrikuose galima dirbti ir ilgiau, tad jei nesiruoši grįžti į mokslus arba iš viso esi ne studentas - važiuoti gali taip pat !

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai skirtingi, kai kur būtina atitinkama patirtis ir anglų kalba, kitais atvejais nereikalinga nei patirtis, nei užsienio kalba!


<< Grįžti į skelbimų sąrašą