CVME.LT

Nacionalinis vėžio institutas

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Nacionalinis vėžio institutas

Siūlomas darbas
Vyresnysis specialistas (Medicininės technikos priežiūra)


Miestas

Vilnius

Siūlomo darbo sritis

Kita

Darbo pobūdis

Nacionalinis vėžio institutas (NVI) yra vienintelis Baltijos šalyse Europos onkologijos institutų organizacijos akredituotas klinikinis vėžio centras, kuriame yra moderniausia diagnostinė ir branduolinės medicinos įranga. Dirbama su radioaktyviais I131, Ra223 ir Tc99m preparatais, vaizdinimui naudojama SPECT-CT, kompiuteriniai tomografai, rentgeno, mamografijos aparatai bei branduolių magnetinio rezonanso tomografija. Taip pat čia, siekiant pagerinti onkologinių pacientų diagnostikos, gydymo ir profilaktikos efektyvumą ir sumažinti mirtingumą nuo vėžio, vykdomi svarbūs ilgalaikiai moksliniai tyrimai ir eksperimentinė plėtra.
Kviečiame prisijungti prie Nacionalinio vėžio instituto Medicininės technikos priežiūros poskyrio komandos prižiūrint ir remontuojant medicininę bei laboratorinę įrangą.
Pareigos: Vyresnysis specialistas (darbo laiko norma 40 val. per savaitę, t. y. 1,0 et.). Neterminuota darbo sutartis

Reikalavimai darbuotojui

Ne žemesnis kaip aukštasis universitetinis išsilavinimas su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu arba jam prilygintu išsilavinimu ar aukštasis koleginis išsilavinimas su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu.

Įmonė siūlo

Dėl išsamesnės informacijos apie darbo pasiūlymą galite kreiptis į Medicininės technikos priežiūros poskyrio vedėją Joną Marcinkevičių, tel. (8-5) 2190971, el.p..

Gyvenimo aprašymus prašome siųsti Personalo ir teisės skyriaus vedėjai Jurgitai Stirblienei el.p., tel. (8-5)2786705.

Darbo užmokestis

Pareiginės algos koeficientas nuo 6,40 iki 7,50 (nuo 1158,40 iki 1357,50 Eur neatskaičius mokesčių), kuris priklauso nuo darbo stažo ir išsilavinimo. Taip pat priėmimo į darbą metu darbuotojui nustatoma ne didesnė kaip 20 procentų jo pareiginės algos kintamoji dalis iki darbuotojo kasmetinės veiklos vertinimo.


<< Grįžti į skelbimų sąrašą