Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. „Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.). Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Tinklalapis

http://www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
Žemės ūkio darbuotojas Anglijoje (be anglų kalbos)!


Šalis

Europa, Anglija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Nekvalifikuoti darbai, Žemės ūkis / Aplinkos inžinerija, Kita

Darbo pobūdis

Reikalingi darbuotojai žemės ūkyje Anglijoje, Plymouth vietovėje!

Darbas yra laukuose, šiltojo sezono metu sodinimas, ravėjimas, produkcijos nuėmimas, rūšiavimas ir pan. Šaltojo sezono metu darbai yra perkeliami į uždaras patalpas - angarus, kur nurinktas derlius/produkcija yra pakuojama, rūšiuojama, sveriama, klijuojamos etiketės ir pan.

Darbo laikas: 40-60 darbo valandų per savaitę, 5-6 dienas per savaitę.

Atlyginimas: 8.72 GBP per valandą.

Suteikiamas apgyvendinimas karavanuose (pilnai įrengti su visa buitine technika), kaina 43GBP per savaitę + mokama už dujas.

Kontraktas gaunamas iš anksto. Pasirūpiname kelionės bilietų rezervacijomis, pasitikimu, būsto rezervavimu!

Gali vykti tiek poros, tiek draugų kompanijos! Darbas yra ilgalaikis, tačiau galima vykti ir trumpam terminui, tad tinka ir studentams!

Privalumas - anglų kalba nebūtina!

Reikalavimai darbuotojui

- Noras dirbti ir užsidirbti!
- Anglų kalba - nebūtina.
- Galimybė išvykti kuo skubiau!


<< Grįžti į skelbimų sąrašą