Scan Con Group A/S

Предлагаемая работа
141 suvirintojai projektams Danijoje

Страна

Заграница, Дания, Норвегия, Швеция

Электроника / Телекоммуникации, Производство / Производство / Склады, Инженерия / Механика, Транспорт / Логистика, Другое

Обязанности

Projektui Danijoje ieškome TIG Suvirintojų.
Darbo pobūdis : Įvairių metalo konstrukcjų ir/arba talpų rinkimas ir virinimas.

Требования

* Galiojantis 141 sertifikatai.
* Galiojanti karštų darbų kortelė.
* Anglų kalba.
* Vairuotojo pažymėjimas.

Преимущества

* Sertifikatai pagal PED (pressure equipment directive)

Условия

* Daniška darbo sutartis.
* Atlyginimas mokamas kas dvi savaites, priklausomai nuo projekto ir kvalifikatcijos nuo 170 DKK/val.
* Maistpinigiai.
* Kelionės ir apgyvendinimas suteikiama.

Telefonai pasiteiravimui darbo valandomis: I-V, 8:00 - 17:00 val.: +37061276021 arba +37061795097

Зарплата

3500-4500 €/mėn. į rankas

<< Grįžti į skelbimų sąrašą