CVME.LT

Hазвание компании

Naujas Tiltas UAB

Предлагаемая работа
Accountant / apskaita

Город

Каунас

Предполагаемое место работы

Транспорт / Логистика

Обязанности

UAB "Naujas Tiltas" aptarnauja Amerikoje esančias organizacijas, atlieka įvairius apskaitos, buhalterijos, statistinius skaiciavimus bei teikia kitas paslaugas. Siūloma darbo vieta apskaitos srityje. Pozicija atsakinga uz čekių suformavimą, apskaiciavimą, ismokejimą. Darbas su Excell bei apskaitos programa specialiai pritaikyta šitai veiklai.

Требования

Pagrindinės savybės reikalingos šitoje pozicijoje yra atsakingumas, kruopštumas, gebėjimas įsigilinti į smulkmenas. Taip pat reikalingas greitas prisitaikymas bei persiorientavimas, gebėjimas dirbti komandoje.

Преимущества

Imlumas naujovėms, pozityvumas kasdienėje veikloje

Условия

Sparčiai auganti įmonė siūlo draugišką ir jauną kolektyvą, galimybę susipažinti su nestandartine Lietuvos rinkai veikla. Įmonė yra nuolat auganti ir plečianti savo veiklą, todėl nebūsite slegiamas rutinos pojūčio. Siūlome stabilią ir saugią darbo vietą, malonią darbo aplinką. Vertiname ilgalaikius įmonės darbuotojus todėl stengiames suteikti galimybę augti ir tobulėti.

Зарплата

900 bandomuoju

<< Grįžti į skelbimų sąrašą