UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Administratorė (-ius) - logistikos vadybininkė (-as)

Город

Шауляй

Предполагаемое место работы

Административная работа, Услуги / Обслуживание клиентов

Обязанности

Gamybinė įmonė, gaminanti parketo grindis, prie šaunios ir jaunatviškos komandos kviečia prisijungti administratorę-logistikos vadybininkę (-ą).

-Sklandaus biuro darbo užtikrinimas, biuro veiklos organizavimas ir priežiūra;
-Įmonės dokumentų ir korespondencijos tvarkymas;
-Darbuotojų darbų saugos dokumentų pildymas, bendravimas su aptarnaujančia darbų saugos įmone;
-Transporto (krovinių logistikos) paieška;
-Krovinio dokumentų ruošimas, sertifikatų išėmimas, bendradarbiavimas su muitinės tarpininkais.

Требования

-Darbo patirtis panašioje srityje (privalumas);
-Iniciatyvumas, geranoriškumas, organizaciniai gebėjimai, malonus bendravimas, tvarkingumas, gera orientacija, atidumas;
-Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;
-Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Word, MS Excel, MS Outlook);
-Raštvedybos taisyklių išmanymas;
-Geros lietuvių kalbos žinios (raštu, žodžiu);
-Anglų, rusų kalbų mokėjimas (privalumas).

Условия

-Draugišką darbo aplinką;
-Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;
-Konkurencingą, laiku mokamą darbo užmokestį.

Paspausdami „Siųsti CV“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir Jūs sutinkate, kad UAB „Darbintera“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis atrankų į darbo vietas tikslais. Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Зарплата

800-1000 Eur

<< Grįžti į skelbimų sąrašą