IĮ OWEXX

Hазвание компании

IĮ OWEXX

OWEXX dirba nuo 2003 metų interneto sprendimų, reklamos ir web dizaino srityje. Nuolat ieškodami ir taikydami naujausias technologijas, įgyvendiname įvairaus sudėtingumo projektus internete, o įmonėje dirbantys profesionalai WEB dizaineriai, HTML koduotojai, programuotojai, animatoriai, kiti specialistai garantuoja kokybiškas paslaugas.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
ADMINISTRATORIUS (-Ė)

Город

Шауляй

Предполагаемое место работы

Административная работа, IT / Интернет, Другое

Обязанности

-Tekstų kūrimas bei redagavimas internetiniams projektams;
-Bendravimas su klientais telefonu ir laiškais;
-Užklausų atsakymų ruošimas;
-Iškilusių klausimų sprendimų ieškojimas.

Требования

- Puikios lietuvių kalbos žinios (!);
- Geros anglų kalbos žinios;
- Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas);
- Atsakingumas ir kruopštumas;
- Imlumas naujovėms, bei gebėjimas prisitaikyti prie įvairių darbo užduočių;
- Gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje, paskirtų užduočių sprendimų ieškojimas;
- Noras tobulėti.

Преимущества

- Rusų kalbos žinios;
- Panašaus darbo patirtis;
- Grafikos redagavimo programų žinios.

Условия

-Įdomų, bei dinamišką darbo pobūdį sprendžiant skirtingas situacijas;
-Visas socialines garantijas.

Зарплата

Nuo 550 Eur (po mokesčių).

<< Grįžti į skelbimų sąrašą