UAB Baltic Diagnostic Service

UAB „Baltic Diagnostic Service“ – prekiauja diagnostikos ir serviso įranga Baltijos šalyse lengvajam ir sunkiajam transportui, autobusams, motociklams, žemės ūkio technikai ir kitai specializuotai technikai. Šiuo metu įmonės skyriai veikia didžiausiuose Lietuvos miestuose – Kaune ir Vilniuje. Įmonė bendradarbiauja su profesionalios serviso ir diagnostikos įrangos gamintojais, todėl savo klientams gali pasiūlyti aukščiausios kokybės įrangą, atitinkančią visus ES galiojančius kokybės standartus.

Bеб-сайт

www.bds.lt

Предлагаемая работа
Administratorius (-ė) - sandėlininkas (-ė)

Город

Каунас

Предполагаемое место работы

Административная работа

Обязанности

Ką TU darysi?
Tvarkysi klientų duomenų bazę ir valdysi CRM procesus;
Organizuosi ir užtikrinsi biuro veiklą ir tvarką;
Rūpinsies užsakymų pakavimu, paruošimu ir išsiuntimu (Fizinio pobūdžio darbas);
Bendrausi su įmonės tiekėjais dėl dokumentacijų;
Valdysi įmonės dokumentus: sąskaitų suderinimai, prekių pajamavimas ir įvedimas į buhalterinę programą.

Требования

Ko MES tikimės?
Kruopštumu, atsakingumo ir dėmesio detalėms;
Gerų darbo kompiuteriu įgūdžių;
Anglų kalbos raštu ir žodžiu;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimo.

Преимущества

Kas laukia TAVĘS?
Galimybę realizuoti savo žinias, patirtį ir idėjas;
Darbas šiuolaikiškoje ir lyderiaujančioje savo srities įmonėje;
Profesionali, motyvuota, jaunatviška ir ambicinga komanda bei jos pagalba;
Laiku mokamas, konkurencingas, darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantis atlyginimas;
Įdomūs projektai profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui;
Reguliarūs mokymai kompetencijai kelti.

Условия

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir lyderiaujančios savo srityje kompanijos, kurios sėkmės pagrindas yra komanda, kuri nuolat tobulėja ir kasdien prisideda prie įmonės nuoseklaus augimo ir tikslų siekimo.

Tiesiogiai dirbdami su žinomiausiais pasaulyje prekiniais ženklais, rūpinamės kokybiškos serviso įrangos tiekimu savo klientams.

Šiandien mes - Baltijos šalyse sparčiai augantis serviso įrangos tiekėjas, kuris neketina sustoti!

Зарплата

1000-1100

<< Grįžti į skelbimų sąrašą