UAB Baltic Diagnostic Service

UAB „Baltic Diagnostic Service“ – prekiauja diagnostikos ir serviso įranga Baltijos šalyse lengvajam ir sunkiajam transportui, autobusams, motociklams, žemės ūkio technikai ir kitai specializuotai technikai. Šiuo metu įmonės skyriai veikia didžiausiuose Lietuvos miestuose – Kaune ir Vilniuje. Įmonė bendradarbiauja su profesionalios serviso ir diagnostikos įrangos gamintojais, todėl savo klientams gali pasiūlyti aukščiausios kokybės įrangą, atitinkančią visus ES galiojančius kokybės standartus.

Bеб-сайт

www.bds.lt

Предлагаемая работа
APSKAITININKĖ (-AS) (0.75 ETATU)

Город

Каунас

Предполагаемое место работы

Финансы / Бухгалтерия / Экономика

Обязанности

- Vykdyti pirkimų ir pardavimų dokumentų apskaitą;
- Užtikrinti teisingą sąskaitų faktūrų, tiekėjo ir pirkėjo pagrindinių duomenų suvedimą;
- Dokumentų archyvavimas ir kt. apskaitos darbai;
- Kitų vadovo pavestų užduočių atlikimas.

Требования

- Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas (privalumas);
- Kruopštumas, atidumas detalėms, tikslumas, atsakingumas;
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Word, Excel).

Условия

- Darbą šiuolaikiškoje ir lyderiaujančioje savo srityje įmonėje;
- Profesionalią, motyvuotą, jaunatvišką ir ambicingą komandą bei jos pagalbą;
- Laiku mokamas, konkurencingas, darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantis atlyginimas;
- Įdomius projektus profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui;
- Reguliarius mokymus kompetencijai kelti.

Зарплата

740-1000

<< Grįžti į skelbimų sąrašą