APL Restaurants, UAB

Информация о компании


Hазвание компании

APL Restaurants, UAB

Краткое описание компании

Apollo Group
KFC ne tik restoranų tinklas. Tai – ypatingo žmogaus ryžto, drąsos, užsispyrimo, tikėjimo savo jėgomis istorija, kuria pasididžiuodami dalinamės su visais savo svečiais.

KFC restoranų tinklas įsteigtas 1930 m. kovo 20 d. Esame vienas iš pirmaujančių maitinimo paslaugų tiekėjų pasaulyje. Šiuo metu turime jau daugiau nei 25 000 restoranų net 137 šalyse. Ir tai tik pradžia. Prisijunk prie mūsų augančio kolektyvo!

Предлагаемая работа
Aptarnaujantis personalas KFC restorane, Vilniuje


Город

Вильнюс

Предполагаемое место работы

Услуги / Обслуживание клиентов, Гостиницы / Питание / Туризм

Обязанности

Tu būsi atsakingas (-a) už:

Malonų restorano lankytojų aptarnavimą – visus pasitinkame su šypsena, padedame išsirinkti pačius skaniausius sumuštinius, vištieną ar/ir desertus pagal svečio poreikį bei profesionaliai surenkame užsakymus.

ARBA / IR

Sočiųjų mūsų sumuštinių bei bulvyčių gamybą – savo rankomis darome stebuklus, kurie vėliau tampa Twister, Box Master tortilijomis, Zinger, Grander Texas ir kitais sumuštiniais bei prižiūrime bulvytes, kad jos visada būtų TO-BU-LOS.

ARBA / IR

Vištienos paniravimą bei kepimą – šioje zonoje dirbantys kolegos žino pačias didžiausias KFC paslaptis! Jie taip pat daro stebuklus be kurių nebūtų nei vieno mūsų patiekalo, prižiūri savo darbo vietą ir.... dirba su GARSIUOJU, PASLAPTINGUOJU 11-likos žolelių ir prieskonių mišinu!

BEI

Smulkius krovos darbus – esame komanda, todėl gavus užsakymus visi dirbame išvien!
Gerą nuotaiką darbe – be magijos virtuvėje Tavęs laukia šaunūs kolegos, bendro pasisėdėjimai, todėl būk pasiruošęs (-usi) tapti didelės KFC komandos nariu (-e)!

Требования

Atsakingas požiūris į darbą;

Условия

Lanksčias darbo valandas. Mūsų Restoranų vadovai daro stebuklus ir randa geriausius sprendimus, kad galėtum aplankyti draugus, sudalyvauti savo mėgstamo dainininko koncerte ir t.t.

Mokymus. Neturi patirties, bet nori save išbandyti KFC? Viskas gerai! Turime tarptautines mokymų programas, kurios padės tapti savo srities sensėjumi bei skatins kilti pareigose.

Nerealius kolegas! Taip, mes dėvime uniformas, tačiau po jomis slepiasi kūrybingos ir įdomios asmenybės su įvairiausiais pomėgiais. Čia Tu gali visada būti originalus!

Bendrus pasisėdėjimus su kolegomis, bilietus į kiną, galimybę būti pirmam (-ai), kuris (-i) paragaus KFC naujienų bei susipažins su esamomis žvaigždėmis, bonusinę sistemą, galimybę dalyvauti socialinėje veikloje ir dar daug daug visko!

Зарплата

882-932 €/mėn. neatskaičius mokesčių


<< Grįžti į skelbimų sąrašą