UAB Expertus LT

UAB Expertus LT klientas – privatus vaikų lopšelis – darželis gyvuojantis daugiau kaip 12 metų, įsikūręs Bajorų Kalvose esančiame erdviame ir šviesiame kotedže.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
AUKLĖTOJO PADĖJĖJAS (-A)

Город

Вильнюс

Предполагаемое место работы

Образование / Наука

Обязанности

• Pagalba auklėtojai kasdieniniame ugdymo procese;
• Komunikacija su tėvais, teikiant grįžtamąjį ryšį;
• Švaros ir tvarkos palaikymas darželyje;
• Prisidėjimas prie įvairių veiklų ir švenčių idėjų generavimo, organizavimo.

Требования

• Ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo arba pedagoginis išsilavinimas (privalumas);
• Panašaus darbo patirtis (privalumas);
• Puikūs bendravimo ir komunikavimo įgūdžiai;
• Kūrybiškumas, pozityvumas ir savitvarda stresinėse situacijose;
• Iniciatyvumas ir greita orientacija.

Условия

• Draugišką ir atvirą naujovėms aplinką;
• Galimybes tobulėti, įgyvendinti savo kūrybines idėjas;
• Darbą pilnu etatu;
• Nemokamą maitinimą;
• Atlyginimą nuo 800 - 1000 Eur bruto.

Зарплата

nuo 650 - 750 Eur į rankas.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą