UAB "Vilniaus viešasis transportas"

UAB „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) rūpinasi, kad vilniečių kelionės reguliaraus susisiekimo maršrutais būtų patogios, saugios ir greitos. Bendrovėje dirba beveik 2000 darbuotojų, metinės pajamos 41 mln. Eur. Įmonė sparčiai atnaujina turimus autobusų ir troleibusų parkus, vykdo projektus ES investicijoms pritraukti, siekia gerinti keleivių aptarnavimo kokybę ir kelti darbuotojų kvalifikaciją atliekant keleivių pervežimo paslaugą Vilniaus mieste ir priemiestyje.

Bеб-сайт

www.vilniausviesasistransportas.lt

Предлагаемая работа
AUTOBUSO AR TROLEIBUSO VAIRUOTOJAS (-A)

Город

Вильнюс

Предполагаемое место работы

Транспорт / Логистика

Обязанности

• Keleivių vežimas Vilniaus miesto maršrutais
• Užtikrinimas, kad keleivių kelionė būtų saugi, patogi ir maloni

Требования

MES TIKIMĖS, KAD JŪS:
Jei turite reikiamą kvalifikaciją ir norite dirbti AUTOBUSO AR TROLEIBUSO vairuotoju:
• Turite D kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir 95 kodą (autobuso vairuotojo pozicijai)
• Turite T kategoriją (troleibuso vairuotojo pozicijai)
• Turite vidurinį išsilavinimą (pageidautina)
• Pakankamai mokate valstybinę kalbą
• Pasižymite paslaugumu, atsakingumu ir mėgstate dirbti su žmonėmis

Jei neturite reikiamos kvalifikacijos ir norite ĮGYTI D ar T kategoriją ir dirbti autobuso ar troleibuso vairuotoju:
• Esate vyresnis ( ė) nei 21 m. amžiaus
•Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą

Условия

• Vairavimo kursus, suteikiančius galimybę įgyti troleibuso ar autobuso vairuotojo kvalifikaciją
• Mokymo metu suteikiame 800 Eur dydžio stipendiją
• Stabilų ir ilgalaikį darbą bendrovėje
• Kintamąją atlygio dalį, priklausiančią nuo mėnesio rezultatų
• Pirmąjį darbo užmokesčio augimą jau po 3 mėnesių, antrąjį - po 1 metų
• Papildomų naudų paketą
• Darbo uniformą
• Kartu su stažu augančias atostogas
• Galimybę tapti draugiškos ir atsidavusios komandos dalimi
• Lanksčius darbo grafikus (pagrindinis darbo grafikas galėtų būti 4 darbo dienos ir 2 poilsio
dienos Tačiau grafikai ir kitos sąlygos bus derinamos darbo pokalbio metu)
• 5,50 Eur/val. darbo užmokestį ir kitus priedus *

* vidutinis vairuotojų darbo užmokestis 1890 Eur (bruto) (2022 m. II ketv. duomenimis)

Gyvenimo aprašymą (CV) siųskite el. paštu su nuoroda "vairuotojas (-a)".
Tel. 8 600 72212

Зарплата

5,50 Eur/val. ir kiti priedai

<< Grįžti į skelbimų sąrašą