UAB "Vilniaus viešasis transportas"

UAB „Vilniaus viešasis transportas“ – viena didžiausių keleivių vežimo nustatytais maršrutais įmonių Lietuvoje, turinti 339 autobusus ir 188 troleibusus. Autobusais kasdien vežame apie 298 tūkstančius, o troleibusais apie 200 tūkstančių keleivių. UAB „Vilniaus viešasis transportas“ siekia tapti inovatyvia keleivių vežimu užsiimančia įmone Lietuvoje ir Baltijos šalių regione, užtikrinančia aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams už konkurencingą kainą bei ilgalaikį ir tvarų vertės augimą bendrovės akcininkams.

Bеб-сайт

www.vilniausviesasistransportas.lt

Предлагаемая работа
Autobuso vairuotojas (-a)

Город

Вильнюс

Предполагаемое место работы

Транспорт / Логистика

Обязанности

Būsi atsakinga(s) už keleivių vežimą Vilniaus miesto maršrutais ir užtikrinimą, kad jų kelionė būtų saugi, patogi ir maloni.

Требования

- Turėti D kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir 95 kodą;
- Turėti vidurinį išsilavinimą (pageidautina);
- Pasižymėti paslaugumu, atsakingumu ir mėgsti dirbti su žmonėmis.

Условия

- Stabilų ir ilgalaikį darbą bendrovėje;
- Karjeros ir augimo galimybes;
- Patrauklią atlyginimo ir priedų sistemą;
- Pilną aprūpinimą darbo uniforma;
- Lanksčius darbo grafikus;
- Galimybę tapti draugiškos ir atsidavusios komandos dalimi.

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda „Autobuso vairuotojas“ pateikti nurodytu el. paštu, tel. (8 5) 2394 725. Konfidencialumą garantuojame, apie dalyvavimą atrankoje bus informuoti tik atrinkti kandidatai.

Зарплата

nuo 1000 iki 1200 (bruto)

<< Grįžti į skelbimų sąrašą