CVME.LT

Hазвание компании

UAB "Alginsta"

Statome, rekonstruojame fermas, ūkinus pastatus, tiekiame įrangą bei ją montuojame!

Bеб-сайт

www.alginsta.lt

Предлагаемая работа
BENDRASTATYBINIŲ RANGOS DARBŲ VADOVAS

Город

Вся Литва

Предполагаемое место работы

Строительство / Недвижимость

Обязанности

• Statybos darbų planavimas ir organizavimas statybos aikštelėje vadovaujant darbuotojų komandai;
• Reikalingos dokumentacijos rengimas ir tvarkymas;
• Statybos darbų vykdymo grafikų sudarymas ir numatytų terminų laikymosi užtikrinimas;
• Atstovavimas bendrovei sprendžiant techninius klausimus su užsakovai.

Objektai Lietuvoje, taip pat ir Vilniuje.

Требования

• Kvalifikacijos atestatas, suteikiantis teisę eiti ypatingojo statinio vadovo pareigas.
• Sugebėjimas dirbti savarankiškai.
• Vairuotojo pažymėjimas.
• Geri darbo organizavimo įgūdžiai.
• Gerai išmanyti betonavimo ir kitus bendrastatybinius darbus, skaityti brėžinius;
• Galimybė dirbti objektuose po visą Lietuvą.
• Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Преимущества

• Nuosavas automobilis;

Зарплата

Atlyginimas nuo 1000 E , atskaičius mokesčius.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą