UAB Advantus

Краткое описание компании

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė.
Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” – pranašumas. Advantus logotipe rašome „Personnel Advantage“, nes čia dirbantys žmonės kuria pranašumą mūsų klientams ir užsakovams.

Mūsų misija – būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

Įgyvendinti šiai misijai yra daug būdų. Kartu aptarę Jūsų įmonės poreikius, parenkame ir teikiame atskirą paslaugą arbą kompleksinį sprendimą – personalo paslaugų derinį iš mūsų teikiamų paslaugų sąrašo. Taip kartu mes optimizuojame išlaidas Jūsų personalo valdymui.

Bеб-сайт

www.advantus.lt

Предлагаемая работа
Biuro patalpų valytoja (-as) (0,5 etato)

Город

Каунас

Предполагаемое место работы

Услуги / Обслуживание клиентов

Обязанности

Ieškome komandos pastiprinimo – valytojos (-o) biuro patalpoms tvarkyti.

Darbo pobūdis:

Biuro patalpų tvarkymas, valymas, priežiūra;
Švaros palaikymas visose biuro patalpose.
Biuro dezinfekavimas.
Darbas Savanorių pr., Kaunas.

Grafikas: 06:30-10:30 val.
4 valandas per dieną nuo pirmadienio iki penktadienio. SAVAITGALIAI LAISVI.

Tel. 860226111.

Требования

Tikimės, jog Jums būdinga:
Darbštumas, kruopštumas;
Punktualumas;
Mėgstate tvarką.

Условия

Suteikiamos visos darbo priemonės;
Draugiškas ir komandiškas kolektyvas;
Patovus darbas ir pastovus atlyginimas.

Зарплата

485 eur. bruto

<< Grįžti į skelbimų sąrašą