CVME.LT

Предлагаемая работа
Bokštinių kranų operatorius (Švedijoje)

Город

Вся Литва

Страна

Швеция

Предполагаемое место работы

Строительство / Недвижимость, Другое

Обязанности

-Darbas su bokštiniu kranu, Švedijoje esančiuose objektuose;
-Darbas komandiruočių principu. Vid. 4 sav. Švedijoje, 2sav. Lietuvoje (susitariama pagal darbuotojo poreikius).

Tel. pasiteirauti +370 656 27227 darbo laiku I-V nuo 8 -17 val.

Требования

-Bokštinio krano operatoriaus pažymėjimas - BŪTINA;
-Analogiška darbo patirtis bent 2 m. - BŪTINA;
-Suprasti darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų laikymosi svarbą;
-Savarankiškumas, atsakingumas, noras dirbti.

Преимущества

-Anglų ir rusų k. mokėjimas.

Условия

-Nemokamą kelionę, apgyvendinimą komandiruočių metu;
-Pastovų ir ilgalaikį darbą;
-Draugišką ir paslaugų kolektyvą;
-Motyvuojantį darbo užmokestį priklausomai nuo pasiektų darbo rezultatų.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir Jūs sutinkate, kad UAB „Darbintera“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis atrankų į darbo vietas tikslais. Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Зарплата

Nuo 2200 - 3100 €/mėn. į rankas Konkretus darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą