UAB Darbintera

Įmonė sėkmingai vykdo veiklą statybų sektoriuje, betonavimo srityje ir kviečia į savo komandą prisijungti - BRIGADININKĄ.

Предлагаемая работа
Brigadininkas (betonavimas)

Город

Вся Литва

Предполагаемое место работы

Высший менеджмент, Строительство / Недвижимость, Другое

Обязанности

-Darbai betonavimo srityje (pamatai, sienos, kolonos, perdangos);
-Komandos valdymas ir darbų priežiūra;
-Darbas su brėžiniais.

Tel. pasiteirauti +370 656 27227 darbo laiku I-V 8-17 val.

Требования

-Darbo patirtis betonavimo srityje;
-Gebėti skaityti brėžinius;
-B kt. vairuotojo pažymėjimas;
-Puikūs organizaciniai gebėjimai;
-Lankstus požiūris į darbą;
-Gebėti dirbti komandoje ir ją valdyti;
-Atsakingumas, sąžiningumas ir imlumas naujai informacijai.

Условия

-Degalų, eksploatacijos ir amortizacijos kompensavimą;
-Galimybę augti ir tobulėti kartu su įmone;
-Motyvuojantį darbo užmokestį priklausomai nuo pasiektų darbo rezultatų.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir Jūs sutinkate, kad UAB „Darbintera“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis atrankų į darbo vietas tikslais. Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Зарплата

1500-1800 €/mėn. į rankas Atlyginimas priklauso nuo patirties. Tikslus pasiūlymas yra aptariamas pokalbio metu.

<< Grįžti į skelbimų sąrašą