UAB Expertus LT

Įmonė teikianti kokybiškus sprendimus žmogiškųjų išteklių srityje. Mūsų tikslas - padėti darbdaviui rasti geriausią darbuotoją, o kvalifikuotiems darbuotojams pasiūlyti pačias geriausias karjeros perspektyvas.

Bеб-сайт

Описание вакансии
BUITINĖS TECHNIKOS MEISTRAS(-Ė)

Город

Вильнюс

Предполагаемое место работы

Электроника / Телекоммуникации, Инженерия / Механика

Обязанности

Gamybinės virtuvės technikos techninė priežiūra ir kontrolė;
Darbų organizavimas remontuojant smulkią bei stambią virtuvės techniką, jos priemones;
Virtuvinės technikos garantinių aptarnavimų sekimas;
Bendradarbiavimas su vadovais ir kt. atsakingais asmenimis.

Требования

Panašaus darbo patirtis;
Techninis arba elektriko išsilavinimas;
Orientacija į detales, analitinis mąstymas;
Domėjimasis buitinės technikos naujovėmis;
Atsakingumas, sąžiningumas ir darbštumas;
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija (privalumas).

Условия

Įmonės pietus kasdien, sveikus užkandžius bei kavos pertraukėles;
Aiškius kriterijus kaip uždirbti daugiau;
Draugišką kolektyvą ir palaikančius vadovus;
Terminuotą 6 mėn. darbo sutartį (su galimybe pratęsti);
Darbą pilnu etatu;
Darbo laiką nuo 10:00 -19:00 val. arba nuo 12:00 val. iki 21:00 val.;
Mėnesinį darbo užmokestį nuo 1200 – 1500 Eur bruto;
Patogų susisiekimą viešuoju transportu.

Зарплата

1200-1500 eur.

Дополнительная информация

CV su nuoroda „VIRTUVINĖS TECHNIKOS MEISTRAS -(Ė) VILNIUJE“ siųskite el.paštu:

<< Grįžti į skelbimų sąrašą