UAB "Esteda"

Atliekame bei organizuojame įvairius statybos ir vidaus apdailos darbus užsienyje ir Lietuvoje.

Darbas apdailininkui, staliui, baldžiui užsienyje ir Lietuvoje

Страна

Заграница, Европа, Нидерланды, Германия, Другая страна

Предполагаемое место работы

Строительство / Недвижимость

Обязанности

įvairūs staliaus dailidės vidaus apdailos darbai,
baldų surinkimas ir montavimas,
gipso plokščių montavimas.

Требования

panašaus arba identiško darbo patirtis,
gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje,
atsakingumas, kruopštumas, motyvacija darbui,
anglų kalbos žinojimas būtų privalumas,
vairuotojo pažymėjimas B kat.- privalumas.
VCA pažymėjimas- privalumas

Преимущества

suteikiame darbo rūbus ir visus darbui reikalingus įrankius,
pasirūpiname kelionės išlaidomis į/iš darbo,
jokių atskaitymų už apgyvendinimą,
visada laiku mokamas darbo užmokestis,
atsižvelgiame į darbo kokybę ir tai įvertiname,
sudarome lankstų darbo grafiką,
atliekame covid testus.

Условия

Ilaglaikę sutartį su geromis darbo sąlygomis.
Darni ir draugiška lietuvių komanda.

Зарплата

nuo 2500 "į rankas" aptariamas pokalbio metu

<< Grįžti į skelbimų sąrašą